Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Otobüste Büyük Abdest Yapmak

Rüyada otobüste büyük abdest yapmak tabiri nedir?

Öncelikle  iyi günler dilerim. Geçenlerde gördüğüm rüyamda ilk basta otobüste değildim, büyük abdestimi yapıyorum, bir bakıyorum otobüsteyim, otobüse büyük abdestimi yapmışım. Beyaz tuvalet kağıdı ile temizliyorum etrafı ama pis bir koku yok ve temizlikten sonra pislik bir şey kalmıyor. Bu rüyanın manası ne demektir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada otobüste büyük abdest yaptığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada büyük abdest, tuvalet yapmak hayatında istenmeyen ve gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamını taşır. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir. Bu işi otobüste yapmanız ise üzerinizdeki yüklerden şaşırtıcı bir şekilde kurtulacağına yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bok görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüste Büyük Abdest Yapmak” için 3 yanıt

Rüyada büyük abdest yaptığını görmek
Rüyamda büyük abdestimi yaptığımı ve daha sonra elimde bir şekilde saçıma bulaştığını ve onu temizlemeye çalıştığımı gördüm. Bu rüya ne demektir? ne anlama gelir? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba,
Rüyada büyük abdest yaptığını görmek uyanık hayatınızda alacağınız bir haber ya da yapacağınız bir yolculuk sonrasında üzerinizdeki bazı yüklerden kurtulacağınızı, rahatlayacağınızı gösterir.
Rüyanda büyük abdestinin eline bulaşması, saçına bulaştığını görmek reel yaşamda kirli, olumsuz, istenmeyen veya itici olduğunu düşündüğünüz yönlerin olduğunu düşündüğünü gösterir. Bunlar utanç verici bile olsa kendine itiraf edip, onları kabul etmek ve kurtulmak için bir şeyler yapmak gerektiğine yorumlanır.

ben ruyamda bizim evin oturma odasinda babamlarla otururken birden altimda tuvalet goruyordum ve bok yaptigimi goruyordum babamlar gormesin diye sessizce yapiyordum ve etegimle kapatmaya calisiyordum kimse gormuyordu beni yapmak istemedigim halde yapıyordum buna benzer uc dort ruya boyle gordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir