Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüste Güzel Bebek Görmek

Rüyada otobüste güzel bebek görmek ne demektir?

Rüyamda otobüste giderken bir kadın otobüse bindi ve yanıma doğru geldi, bebeği vardı kendisi ayaktaydı, bebeğini bana verdi, sonra kadında oturdu. Bebek çok güzeldi, otobüste halamla bebeği de vardı, bu iki bebek birbirine bakıp gülümsüyorlardı. Sonra halam kadının yanına oturdu, biraz konuştuktan sonra halam sinirli bir şekilde yanıma geldi, “ne oldu” dedim “yok bir şey” dedi. Sanırım bir konuda tartıştılar, ama konu ne bilmiyorum, birde otobüsün koltukları ileri geri sürülebiliyordu. Garip bir rüyaydı.

Rüyada otobüste güzel bebek görmek neye işarettir?

Otobüste yolculuk yapmak, yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Otobüste gördüğünüz güzel bebek ise sahip olduğunuz güzel özelliklerinizle her zaman çevrenizin beğeni ve takdirini kazandığınızı ve huyunuzu değiştirmediğiniz sürece bunun böyle devam edeceğini temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüste Güzel Bebek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada üç güzel bebek görmek
Ben rüyamda üç bebek gördüm ve çocuklar üçüz değildi, çocukların üçü de çok temiz ve bakımlı mavi yeşil gözlü sarışın kumral bebeklerdi, bana yorumunu yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Murat selam, rüyanın ana temaları 3 sayısı ve bebeklerdir. Rüyada üç sayısı, 3 rakamı görmek yaşam, canlılık, iç gücünü, tamamlama, hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji kendini keşif işaretidir. Bugünü, geçmiş ve gelecek ya da baba, anne ve çocuk vb üçleme ifadesidir. Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir