Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüste Kavga Görmek

Rüyada otobüste kavga görmek ne demektir?

Merhaba, bir rüyamda otobüsün içindeydim ailem bir akrabam ve başka insanlar vardı. Daha sonra hiç uyanmadan gördüğüm başka bir rüyada (rüyalar arka arkaya idi ama sanırım farklı) Yine aynı otobüsün içindeydim fakat farklı koltuktaydım. Daha sonra otobüsün içinden birkaç tanımadığım insan tartışmaya başladı ve kavga ettiler, otobüs durmak zorunda kaldı.

Sonra silahlı adamlar geldi ve otobüsün karşısından ateş etmeye başladılar. Bir kurşun yanımdan geçti. Kimseye isabet etmedi. Ailem ve şoför indi ben ve diğer insanlar kaldık, daha sonra otobüsün yolculardan bir bayan otobüsü kullandı ve gittik adamlar da arkadan ateş ediyorlardı. Ailem ve şoför ise o adamların yanındaydı ama onlara bir şey olmamıştı. yani zarar vermiyorlardı…. Neye işarettir? Çok korktum

Rüyada otobüste kavga görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya maalesef iyi mesajlar vermemektedir, olumsuz haberler işaret etmektedir.
Rüyanız bulunduğunuz ortamda çok fazla dedikodu yapıldığını, hatta size bir iftira atılmış olduğunu veya atılabileceğini, buna karşın sizin uyanık olup, sorunu kısa yoldan çözmeniz gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüste Kavga Görmek” için bir yanıt

Rüyamda erkek arkadaşım benimle intikam almak için barışıyor. Bir anda bir yerden onun ölüm haberini alıyorum, arıyorum sürekli telefonları açmıyor, öldüğüne inanıyorum, ağlıyorum, korkunç bir şekilde. Sonra başka bir arkadaştan aramasını istiyorum, onun telefonunu açıyor meğerse derdi gerçekten benden intikam almakmış. Eski kız arkadaşını bizim mahallede görüyorum kızla kavga ediyoruz işte olanları anlatıyor, erkek arkadaşıma. Kızla kavga ederken bir anda onun kolunu yakalayıp onu duvardan duvara çarpıyorum ama hiç bir şey olmuyor, plastik gibi vuruyorum vuruyorum ne patlıyor ne kanıyor. Çok garipti lütfen açıklama yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir