Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüste Yolculuk Görmek

Rüyada otobüs yolculuğu yapmak neye delalet eder?

Rüyamda otobüste yolculuk yaparken bir mola yerinde iniyorum bir şeyler alıyorum. Döndüğümde otobüsün gittiğini gördüm. Otobüste bir şeyler unutmuşum önemli bir şeyler ağlıyorum. Sonra bir şekilde terminale gidiyorum. Gidip o firmayı buluyorum. Oradaki adam beni sanki tanıyormuş gibi hemen unuttuğum şeyleri bana veriyor, seviniyorum. Aldıktan sonra gidiyorum ama çok yağmur yağıyor. Rüyamın anlamını açıklar mısınız? Meryem’in Rüyası. Rüyanın unsurları; otobüs yolculuğu, mola vermek, mola yeri, otobüsü kaçırmak, otobüs terminali, otobüs firması, bir şeyler kaybetmek, bir şey unutmak, yağmur yağması, kaybettiğini bulmak, unuttuğunu bulmak. 15 Ocak 2010, 01:58 (Düzenle)

Rüyada otobüste yolculuk görmek yorumu

Meryem merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamda bir yalnızlık duygusu çektiğinizi ya da kimi özel ihtiyaçlarınız nedeniyle odaklanma sorunu içinde bulunduğunuzu simgelerken, bu sorunları çözme çabalarınızda kötüleme, karalama, iftira gibi bir takım istenmeyen durumlarla karşılaşabileceğini ancak sonunda her şeyin düzelip huzura kavuşacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Otobüste Yolculuk Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Rüyamda bir şehirler arası bir otobüse bindim, yanımda tanımadığım bir adam vardı, ikimizde aynı şehre gidiyorduk, bana neden o şehre gittiğimi sordu, dedim beni mezun olduğum üniversiteden çağırdılar o da dedi bende eczacıyım ilaç satmaya gidiyorum dedi. Sonra ben dirseğimi onun bacağına koydum, yol uzun tabi baya ama bir anda gideceğim şehirde değilde İstanbul’da oluyorum ve üniversiteden arkadaşlarımı görüyorum. Onlarla beraber sınava gidiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir