Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüsü Kaçırdığını Görmek

Rüyada otobüsü kaçırdığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda sık sık dolmuş ve otobüs görüyorum. Bazen durakta bekliyorum. Dolmuş geliyor ama ben binmiyorum. Ama en sık gördüğüm rüya şu: belediye otobüsü geliyor ben yetişmek için koşuyorum koşuyorum koşuyorum bir türlü yetişemiyorum. Sonra kendi kendime şunu diyorum rüyamda 2. si gelir ona binerim sonra başka bir halk otobüsü geliyor koşuyorum ona da yetişemiyorum. 3 otobüs gelir diyorum geliyor sonunda bu otobüsü de kaçırıyorum. otobüsle aramda 10 metre ya var ya yok.

Başka bir gün rüyamda yine otobüs görüyorum ve neden hep otobüsleri kaçırıyorum diye kendi kendime soruyorum. Otobüs geliyor yine be ben koşuyorum kaçırmamak için ama öyle bir koşuyorum ki kan ter içinde. Yine yakalayamıyorum. Sonra kafamı önüme eğip ayaklarıma baktığımda yerimde saydığımı fark ettim. Koşu bandında koşar gibi. Koştuğumu sanıyormuşum meğer.

2 ay boyunca en fazla 4 er gün arayla sürekli aynı rüyayı gördüm. Normal zamanlarda da koşmasam da yine otobüs dolmuş görüyordum. Artık çok sık görmeye başlayınca bir mana aramaya başladım. ama hiç bir şeye yoramıyorum. 23 yaşındayım bekar biriyim. Yaşadığım yer küçük kasaba gibi bir il. günlük hayatta dolmuş otobüs vs kullanmadan her yere gidilir. Üniversite hayatında da dolmuşa vb binmedim. İlçede okudum. Kısaca dolmuş otobüs gibi araçlarla çok haşır neşir değilim.

Lütfen yardımcı olun. Artık bu rüyayı görmek istemiyorum. Bana ne gibi bir mesaj veriyor olabilir? şimdiden teşekkür ederim. Fazilet’in rüyası. Rüyanın unsurları; dolmuş, otobüs, belediye otobüsü, halk otobüsü, ayağına bakmak, yerinde saymak, Koşu bandı, otobüs durağı. 12 Eylül 2012 17:26

Rüyada otobüsü kaçırmak nasıl yorumlanır?

Fazilet merhaba, inanılmaz güzel bir rüya görmüşsünüz, böylesi değerli rüyayı görmek herkese nasip olmaz ve sizin için çok kıymetli mesaj vermektedir. Bence rüyanız üniversitelerin psikoloji ve psikiyatri bölümlerinde ders olarak tartışılabilecek bir durum arz etmektedir. Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda çevrenizdeki insanlar hakkında büyük bir güvensizlik duyduğunuzu, kandırılmaktan korktuğunuzu, kendinize bir üç kağıtçılık yapılmasından çekindiğinizi veya bir oyuna getirilmekten dolayı huzursuzluk içinde olduğunuzu belirtmektedir.

Aynı rüyayı tekrar tekrar görmeniz bu duygunun ileri seviyede olduğunu işaret etmektedir. Bundan kurtulmanız için iki yol önerebilirim.

1. Üzerinizdeki bu duyguya sebep olan faktörleri tespit edip, onlarla mücadele edip, onları çözmeyi deneyebilirsiniz.

2. Uzman psikolog ya da psikiyatr desteği alabilirsiniz ( tavsiye ederim )

Huzurlu günler dilerim. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüsü Kaçırdığını Görmek” için 9 yanıt

Rüyamda otobüse biniyorum eski sevgilimde geliyormuş ama elinde kagıt toplama arabası var yetişemiyor araba bir kaç saniye bekliyor ve sol şeride geçiyor ardından tekrar sag şeride.

Merhaba, rüyamda şehirler arası bir otobüsteyim ama otobüsün ön kaputuna bağlı çok hassas bir poşetin içindeyim araba gidiyor ben düşmüyorum sonra arkadaşlarımla arabayı yakalamaya çalışıyoruz bunun için tanımadığım bir adam benim elimden tutup koşmamı sağlıyor gecekonduların arasından kestirme yoldan gitmemizi söylüyor bende gidiyorum .

Nur merhaba, görmüş olduğun rüya uyanık hayatında sonradan pişman olacağın ya da başkalarının diline düşmene sebep olacak bir şey yapmamak için daha dikkatli olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Ruyamda sevgilimle birlikteyim telefonu bozuk diye tamire veriyoruz sonra onu bir yere birakiyorum ve diyorum ki eve gidip geri doncem eve gidiyorum tam onun yanina gitcem telefonunu tamirden almayi unutuyorum geri donuyorum ama eve donuyorum cunku orda da baska bi sey unutuyorum sonra da hava karardigi icin sevgilimin yanina gidemiyorum o da yanima uzak bir yerden gelmis buralari bilmiyor ulasamiyorum ona telefonu onda degil onun yanina gitsem bile telefonunu alip bana ulasmak icin baska yerlere gittigini dusunuyorum sonra o telasla uyaniyorum uyaninca da direk sevgilimi ariyorumona anlatiyorum o da bir ruya gormus bana gelmek icin bincegi otobusu kaciriyor bu ne anlama geliyor?

Merhabalar. Ben rüyamda dayı oğlumla şehirler arası bir seyahat edecektim, biletimizi aldık, otobüs saatini beklerken bir çay içtik, saati gelince arabaya bindik. Ben o sıra tekrar inip lavaboya gittim, geldiğimde araba kalkmak üzereydi, yetişemedim, pesinden koştum ama durmadı, şoförün aynadan elini salladıgını gordum, tekrar yazıhaneye dondum şikayette bulunmak ve paramı almak için ama yazıhaneyi bulamıyordum sora sora buldum durumu oradakine anlattım ve uyandım, ruyamı yorumlar mısınız lütfen.

S.A rüyada şehirler arası otogar bekliyorum bişeylerle ilgileniyorum otobüs orada otobüs birden kalkıyor ve son hızla gitmeye başlıyor bende yetişmek için arkasımdan koşuyorum

Rüyamda arkadaşlarımla beraber otobüs bekliyoruz.İlk gelişinde otobüsü hepimiz kaçırıyoruz.Daha sonra tekrar geldiğinde biz durağa biraz uzaktık.Koşmaya başlıyoruz.Ben yeterince iyi koşamıyorum.Arkadaşlarım biniyor ama ben kaçırıyorum.Arkadaşlarımla ben şu an üniversite sınavına hazırlanıyoruz.Ve hiçbirimiz ilk senemizde kazanamadık.Ben bunu çıkardım rüyamdan.Sizce doğru mu?

Merabalar ben de sürekli rüyamda otobus görüyorum ya yakalamaya çalışıyorum ya arkadaşından koşup yetişemiyorum her defasında tmm bir sonraki deyip tekrar tekrar gitmek isteğim yer için uğraşıyorum ama bur türlü varamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir