Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kamyonlar Ve Otobüsler Görmek

Rüyada kamyonlar ve otobüsler görmek neye işaret eder?

Rüyada otogar görmekMerhabalar ben 35 yaşında bir bayanım. Bekarım. Erkek arkadaşımla 3-4 hafta önce ayrıldık ve ben çok üzgünüm. Öğrendiğim kadarı ile onun şu anda bir kız arkadaşı da var. Hiç bir şekilde görüşmüyoruz. Dün akşam istihareye yattım ve onun geri gelmesini bekleyip beklememem mi gerektiğini ve bana karşı hislerini merak ederek uyudum. Rüyamda bir kaç kız arkadaşımla beraber otogar gibi çok kalabalık bir yerdeyiz. Bir sürü otobüs ve kamyon vardı. Benim otobüs saatime kadar saklamam gereken bir eşyam varmış ve bu eşyayı bana tahsis edilmiş arkası karavan gibi büyük yüksek bir kamyona koymam gerekiyor. Kamyon beyaz. Tek hamleyle yükselerek kamyona çıkıyorum. Çok güçlü ve esnek bir haldeyim.

Etraftaki herkes çabucak tırmanmış olmamı hayran hayran izliyor ve arkamdan ne kadar güzel olduğumu ve oraya nasıl tırmandığıma hayran olduklarını belirtiyorlar. Ben duymamazlıktan gelip gayet cool bir şekilde çıkıp bir eşyamı koyuyorum. Eşyanın ne olduğunu bilmiyorum. Elimde bir anahtar var onunla kilitliyorum ve iniyorum.

Bir kaç saat sonra da geri gelip kamyoncuyu bulup anahtarı geri alıp, kamyonun arkasındaki karavan kısmına eşyamı geri almak için giriyorum. İçerisi bir ayakkabıcı dükkanı gibi. Yerde çeşit çeşit tek tek çiftleri birbirine karışmış halde bir sürü ayakkabı var. Ayakkabıları satmaya çalışan da eski erkek arkadaşım. Beyaz bir gömlek var üzerinde çok şık giyinmiş ve bana sevgi dolu bakıp yardımcı olmaya çalışıyor. Ona ayakkabılarımı aradığımı söylüyorum. Bulmam için yardımcı olmaya çalışıyor. Raflar da da şık ayakkabılar var. Ayakkabılarımı ararken kırmızı rugan altı siyah gayet rahat gözüken bir ayakkabının tekini buluyorum. (Gerçek hayatta böyle bir ayakkabım yok tarzım da değil) ayağıma giyiyorum, ayaklarım çıplak, biraz bol geliyor ama ayağım rahat ediyor.

İçimden çorapla giyersem bana olacağını düşünüyorum ayakkabının. Fakat bayağı aramamıza rağmen diğer tekini bulamıyoruz. Bana üzülmemi ve istediğim ayakkabıyı alabileceğimi söylüyor. Raflara göz atıyorum ve şık bir sandalet buluyorum. Ayağıma giyiyorum tam oluyor çok da güzel ve rahat sadece baş parmak kısmından biraz baskı yapıyor onunda giydikçe açılacağını düşünerek onları almayı kabul ediyorum. Sonra birbirimize sarılıyoruz.

Kendimi huzurlu mutlu hissediyorum ama yinede içimde bir kırgınlık var. Sonra annem içeri giriyor. Ona da aldığım sandaletleri gösteriyorum beğeniyor annemde. Bu arada gözüm başka bir alana takılıyor. Gerçek hayatta çok sevdiğim yazlık topuklu ayakkabılarımı görüyorum hemen onları da alıyorum hatta içimden ya görmeseydim burada olduklarını diye üzülüp bulduğuma da seviniyorum. Sonra annemle beraber kapıdan prenses edası ile çıkıyoruz. Rüyamda ruh olarak çok güçlü kendinden emin ne yaptığını bilen ve güzel bir haldeydim. O ise mücadele içinde ve bana karşı mahcup bir haldeydi. Ondan çok çok üstündüm ama mütevazi idim. Rüyamı Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada kamyonlar ve otobüsler görmek neye yorulur?

Merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yaşamınızda değişiklik yapmak, rahatlamak isteğinizi simgelerken bunları yapmadan önce halletmeniz gereken kimi şeyler olduğunu düşündüğünüzü ifade etmektedir.

Yapmanız gereken şeyleri yapacak güç ve imkanlara sahipsiniz, kendinize güveniniz var ancak bir şey sizi engelliyor. Sanki sizi harekete teşvik edecek bir başlangıç olmasını bekliyorsunuz.

Rüyanızın verdiği bir diğer önemli mesaj, yapmayı istediğiniz değişikliğin küçükte olsa riskleri olduğunu, kimi anlarda kendinizi kötü hissedebileceğini ancak sonuçta bu değişimin size iyi geleceğini ifade etmektedir. Rüyanın unsurları: otogar, otobüsler, kamyonlar, karavan, anahtar, kamyoncu, ayakkabıcı dükkanı, ayakkabı, sandalet, kırmızı ayakkabı, rugan ayakkabı. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kamyonlar Ve Otobüsler Görmek” için bir yanıt

Rüyamda otobüs tam durmadı, kardeşimle otobüse hareket halindeyken bindim ve sarsılarak oturdum, otobüs şöförüne bağırmaya başladım, sonra indik ve ben okula gidemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir