Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Otogara Gittiğini Görmek

Rüyada otogara gittiğini görmek neye çıkar?

Rüyamda otagara giderken bir yapı dış merdiveninde eski nişanlımı gördüm, görmezlikten gelip otagara gittim fakat eski nişanlim otagarda yeniden karşıma cıktı, biraz konuştuk, benim çarşıda işim oldugunu söyledim “otagar dışında bir bilindik bankta bekle işim bitince buluşalim” dedim, “tamam” dedi.

Benim işim yoktu oysa, o bankta bekliyordu, yanına gittim carsıda bir bilinmiyen bir yere gittik, sohbet ettik, o dedi ki “ben dügüne gidicem sende gel” dedi, “tamam” dedim, bulustugumuz bankin yakinindan dolmuşa binmek uzeri gitti, dolmusa bindi, bana “koş cabuk ol” diyor ama beni beklemeden dolmuşa bindi, uzaklaşti, gözden kayboldu.

Bir müddet aradim, bulamadim, otogara eski buluştugumuz yerleri gezdim ama yoktu, ben otobuse binip evime memleketime geldim, eski nişanlımin yüzü mutlu ve sevinçliydi (benim uykumu kacıran 9 sene önceki bu nişanlim. saat gece 1:30 da bu ruyayi gördüm uykudan firladim ) bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim sevgiler saygılar hayırlı ramazanlar.

Kimden: mesut
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sevinçli
Anahtar kelimeler: eski nişanlı

Rüyada otogara gittiğini görmek tabiri

Rüyada otogara gitmek ilişkiler, yolculuk, zaman, bekleme anlamlarını simgeler. Bakınız otogar rüya analizi sayfası.

Rüyada eski nişanlıyı görmek, hayatta bazı şeylerden ders almak gerektiğini, bazı iç hesaplaşmalar yaşadığınızı simgeler. Bakınız nişanlıyı görmek rüya analizi sayfası.

Bu bilgiler, rüyadaki diğer olaylar ve iç.inde olduğunuz ruh halini bira arada değerlendirerek rüyanın mesajını tespit etmelisiniz.

“Rüyada Otogara Gittiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda Antalya’ya gitmek için şehirlerarası otobüs bileti alıyorum, hatta bilet alırken bir kız daha geliyor ona yardımcı oluyorum, o da Antalya otobüsüne bilet alıyor. “10 dakika sonra otobüs kalkar” diyorlar, kız gidiyor benim işim uzuyor, bir şeyler doldurtuyorlar sonra ben kendim bir şekilde oyalanıyorum ve otobüsü kaçırıyorum, ağlayarak otogardan çıkıyorum, her seferinde aynı şey oluyor diyerek ağlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir