Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Otomatik Kapı Görmek

Rüyada otomatik kapı görmek nedir?

Rüyamda annemin evinde tek başımayım, apartmandan sesler geliyor, bende kapıyı açıp bakıyorum, orada kendilerini komşu diye tanıtan bir çift görüyorum, bana “merhaba” deyip merdivenleri aşağı indiler (kadın siyah giyinmişti) otomatik kapı camına kaplanmış kadın figürü vardı, sonra odaya gittim, kapıyı kapatmış sanmıştım geri salona girince kapının önünde bir tane şişman kız bembeyaz teni vardı, kapkara uzun saçları vardı ve beyaz gözleri. Kız eve girmeye çalışıyordu. 14 yaşlarında gibiydi.

Ben korktum “bismillah” çektim ve kapıyı tam kapatmak isterken üç tane yaşlı (çirkin) kadın kapıdan içeri girmeye çalıştı ve anlamadığım bir dilde beddua ettiler, kapıyı kapatmama rağmen. Onların nasıl kapıya vurup da beddua ettiklerini görüyordum sanki kapı cam olmuş. Bende korkudan Kelime-i Şehadet ve ihlas suresini hep tekrarladım, kapıyı kapatırken öyle dua ederek rüyamdan kalktım. ne demek bu rüya türkcem çok iyi değil kusura bakmayın.

Rüyada otomatik kapı görmek yorumu

Rüyada otomatik kapı görmek kafanızın kargaşa ve karışıklık içinde olduğunu gösterir. Otomatik kapıdan geçmek sorunlarla başa çıkmak için alışılmış, neredeyse otomatiğe bağlanmış düşünce davranış modellerini bırakıp yeni yöntemler aramanız gerektiğini ifade eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatında huzura kavuşmak için korkularından kurtulmak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir