Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Otomobil Kazası Görmek

Rüyada otomobil kazası görmek neye işarettir?

Rüyamda bir okulda otobüs ile bir yere gittiğimizi gördüm ve sonra otobüsten herkes indi ben yalnız kaldım. Araba bir anda kendi kendine gitmeye başladı, çok hızlıydı, cama bakıyordum ağaçları saymaya çalışıyordum fakat sayamıyordum, o kadar hızlı gidiyordu otobüs.

Sonra o hızla yolun sol tarafındaki çimenliklere girdi ve aynı hızla devam etti yolda elektrik direkleri falan vardı hiç birine çarpmadan gidiyordu, onları hep sıyırıyordu fakat ben arkalarda oturuyorum şoför falan da yok, direksiyona da ellemiyorum kendisi direkleri sıyırıyor. Sonra bir ağacın dalına çarptı ve otobüs yavaşlamaya başladı, daha ileride nasıl olduysa otobüs durdu. Otobüsten indim komşumuz ve eşi oradaydı, beni ambulansa falan bindirdiler. Bu rüyanın anlamı iyiye yönelik midir ? yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada otomobil kazası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kaza geçirmek, rüyada araba kazası geçirdiğini görmek, bu rüyayı gören kişinin yaşamında değişimler olacağına yorumlanır. Kazada suç sizde ise yaptığınız bir hatadan dolayı yaşadığınız korkuyu gösterir, kötü bir duygusal dönem yaşadığınızı temsil eder. Rüyadaki kazada hata sizde değilse o zaman kontrolünüz dışında gelişecek kimi olayların yaşamınızda değişiklik yaratacağını gösterir ki bunların yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada trafik kazası görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otomobil Kazası Görmek” için 2 yanıt

Bi arabadayız arkadaşım ben bi kadın tanımıyorum ve abi adam babammış ama babam değil gidiyoruz yol dar korkuyorum içten içe sonra karşıdan otobüs geliyor kaza yapıyoruz araba uçurumdan düşüyor gibi düşüyor ama kimseye bi şey olmuyor sonra kadın Allahü tealaya şirk koşuyor (tövbe haşa) gökyüzüne doğru bakıp ölüceğimimi sandın gibi laflar ediyor bağıra bağıra sonra çarpılıyor ve ölüyor sonra bi yaşlı bi kadının yanına gidiyoruz rüyanın başka bi kısmında bi havuzun yanından geçiyorum arkadaşım havuza girelim mi diyo ben canım istemiyor diyorum ama bi anda havuza atlıyorum arkadaşımda atlıyor arkamdan yüzme bilmem ama harika yüzüyorum havuzda bi adam çarpıyor gözüme kötü biri havuzun içinde ondan kaçarak yüzüyoruz
20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Elif merhaba,
Şimdiki gençliğe Türkçe bu şekilde mi öğretiliyor? yoksa cep telefonundan yazarken doğru yazmak zor mu geliyor? anlayamıyorum. 15 – 25 yaş arası gençlerden gelen mesajların büyük bir kısmı böyle. Bizim zamanımızda Türkçe’de nokta, virgül, cümle, paragraf vardı ve kelimeler tam yazılırdı. Mesajınızda tam 9 kez “bi” diye bir şey var (kelime değili kavram değil, terim değil).
Rüyanın mesajı için rüyada kaza görmek, uçurum görmek, havuz görmek sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir