Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Otopark Bileti Görmek

Rüyada otopark bileti neye işaret eder?

Rüyamda önce üniversite yıllarımdan bir kesit var. Yer Kıbrıs , Opel tigra ile sınava yetişmeye çalışıyoruz, arka sağ tekerlek patlıyor, arkadaşlarım normal ben korkudan peltek konuşuyorum. Daha sonra ortaokul gibi, Migros’un altına otoparka gidiyorum , babam orada arabayı yıkatıyor, ben top oynuyorum, otopark bileti bende kalmış, oynarken otopark biletini düşürüp, kaybediyorum. babam bana kızıyor.

Daha sonra mahalleyi gezmeye başlıyorum , şimdiki binaların yerinde yer evleri ve boş arsalar var (hatta sadece bir cadde var) En son (bu kısım garip) kızımla evcilik oynadığımız bir evin bahçesine giriyoruz, su istiyoruz, masaya oturuyoruz artık her yer siyah beyaz gibi eski görünüyor, masada tanıdığım kimse yok, herkes kendi halinde, hani çocukken bayramlaşmaya giderdik, evin yaşlı amcası konuşurdu bizimle ilk , bunun gibi oldu ! (Ben bu arada hep aynı yaştayım)

Tam burada acaba benim ne işim var diye düşünürken kendime geliyorum, yanıma dönüp 4 yaşındaki kızıma ” Naz biz 1980 deyiz ” ve ” sen 2008 modelsin” diyorum , o yaşlı amcada “oda bir şey mi 1630 dan gelen var ” diyor , bende peltek bir şekilde “hadi bakalım benim nöbetim bitti” diyorum , kızıma sarılıp uyanıyorum , uyanırken sanki arkamdan beni yakalamaya çalışır gibi ellerinden kaçmışım gibi hatta birisi elimi resmen asıldı ve öyle uyandım , uykum iptal , fena yorgunum , saat 5:00

Rüyada otopark bileti görmek tabiri

Sude selam, görmüş olduğun rüya derin bir iç hesaplaşma yaşadığını, hayatının muhasebesini yaptığı simgelemekte, bu durumun seni fena halde yorduğunu ifade etmektedir. Rüyada sıra dışı olan konu otopark mevzusu olu;

Rüyada otopark bileti görmek bu rüya için sizin hayatınızda ne yapmak istediğinizi bilmeden yaşadığınızı gösterir.
Rüyada otopark bileti almak, otopark bileti aldığını görmek başarılarınıza karşılık yaşamınızda bir şeyin eksikliğini hissettiğinizi gösterir.

“Rüyada Otopark Bileti Görmek” için 2 yanıt

Merhaba sevgili yorumcu, eski oturdugum şehirdeki,eski okul arkadaşımı gördüm ama yeni oturdugum yerde, yeni dershanede sınıfında oturup konuştuk ama yalnız değildik, yanımızda birileri vardı galiba ve koridorlarında birileri dolaşıyorlardı. Birden kendimi ve arkadaşımı eski okulumda (arkadaşımın şimdiki okulu)’nda buldum. Orada bana Thé wanted adlı yabancı bır gruptan Nathan’ın biletlerinin koltuğunu söyledi bende yapmaya çalıştım ama beceremedim ama sonra ben sana yenisini yaparım dedim ve rüya bitti. 18, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Turgut merhaba (aslında bu yaptığın da hem bizlere, hem diğer okuyuculara hem kendine saygısızlık. Bir kadına uygun takma isim bulmak bu kadar mı zor? Facebook’a gir (zaten tüm gün oradasın) orada bir kadın ismi bulup yazabilirsin)

Bazı şeyleri anlamakta zorlanıyorum. Ben mi bunamaya başladım (ki değil) sizler mi Türkçe’yi bu kadar kötü kullanıyorsunuz ya da bilmiyorsunuz ya da hiç ama hiç kitap okumadığınız için kendinizi ifade etmekte böyle zorlanıyorsunuz?

“Orada bana Thé wanted adlı yabancı bır gruptan Nathan’ın biletlerinin koltuğunu söyledi bende yapmaya çalıştım ama beceremedim ama sonra ben sana yenisini yaparım dedim”

“Orada bana Thé wanted adlı yabancı bır gruptan Nathan’ın biletlerinin koltuğunu söyledi” ne demek bu? sinema salonu gibi bir yer var, Nathan orada ve onun numarasını mı söyledi? ya da Nathan için bilet mi almış?

“bende yapmaya çalıştım ama beceremedim” ne yapmaya çalıştın? neyi beceremedin?

Tüm bunları seni aşağılamak için değil tam tersine sana yardımcı olmak için yazıyorum. Belki şu anda küfür edeceksin ama 5 – 10 sonra dua edeceğine eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir