Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Otopark Görevlisi Görmek

Rüyada otopark görevlisi neye işarettir?

Rüyamda bir otoparka arabamı bıraktım, tam kapıyı açıp arabadan inerken parkın içinde gerçekten çok güzel bir bembeyaz kurt gördüm. Kurttan başta biraz çekindim ama bu kurt meğer tanıdığım otopark görevlisi insanmış kurda dönüşmüş. Çok tatlıydı bana gülümsüyordu ben de onu seviyordum. Ben sevince yeniden insan oldu. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada otopark görevlisi görmek tabiri

Hamit merhabalar, rüyanız gerçek hayatınızda bazı korku, bastırılmış öfke, şiddet ve kontrol edilemeyen duygulara sahip olduğunuzu ancak o duygularla bir arada sorunsuzca yaşamayı başardığınızı ifade etmektedir. Unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada otoparka arabanızı bırakmanız sizin için günlük çalışmalarınızı yavaşlatmayı ve dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu işaret eder.

Kurda dönüşmüş adam görmeniz  sizin bastırılmış içgüdülerinizin yüzeye çıktığını ifade eder. Sizin içinizdeki tehlikeli, başkalarını yaralayıcı kişilik yönlerinizi gösterir.

Rüyada otopark görevlisi görmek bu rüya için sizin hayatta kendi yönünü bulma konusunda eksik olduğunuzu gösterir. Her zaman başkalarına yardım ettiğinizi ancak kendinizi düşünmediğinizi simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir