Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Otopark Görmek

Rüyada otopark görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda abim adına ona bir arabaya bakmaya gidiyorum. Bir otopark görüyorum ve bakacağım araba bu otoparkın içinde, bir turuncu araba. Adama markasini hic sormuyorum, kaskosu var mi diye soruyorum. Baslangicta araci begenip satin aliyorum. Anahtari alip ben park ediyorum otoparkin icinde bir yere.

İlk bindigimde muthis hizli ve keskin manevralarla araci suruyorum ( yaptiklarima ben bile inanamiyorum) ama bir sekilde araci park ediyorum. Ki normalde araba kullanmayi pek bilmem. Aracin markasi toyota avensismis, ben toyotayi gorunce corolla dir diye sormamisim hissindeyim. Ama nedense araca porsche diye sesleniyorum, bahsediyorum. Avensisi aşağı bir model olarak görebilir abim diye içten ice bir tedirginlik de yaşıyorum.

Rüyada otopark görmek neye yorumlanır?

Rüyada otopark görmek  size günlük faaliyetleri yavaşlatmak ve dinlenmek için kendine biraz zaman ayırmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir

Turuncu renkli araba görmek aktif yapınız, tutkularınız, dayanıklı yapınız ile istediğiniz hedeflerin büyük kısmına ulaşacaksınız manası taşırken aynı zamanda “kendinize ulaşılmayacak hedefler koymayın, fazla aceleci olmayın, telaş etmeyin” mesajı vermektedir. Rüyada araba almak çok hayırlı olup, üzerinizdeki işini kaybetme, ilişkisinde başarısız olma, kimlik kaybı (kim olduğunu bilememek, hedefsizlik) gibi bir takım korku ve endişelerden uzaklaştığınızı, gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgeler. Rüyada araba kullanmak, yaşam felsefeniz konusunda önemli bilgiler vermektedir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız, hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini ifade eder. Bu konuda geniş bilgiyi rüyada araba görmek rüya tabiri sayfasında inceleyiniz. Rüyada park yeri bulamamak yetersizlik, yaşam yerinizi bulma konusunda kararsızlık gösterir. Nereye ait olduğunuz konusunda hala arayış içinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada valet görmek, parayla araba park eden birini, araba park edici görmek uyanık yaşamınızda kimi tatminsiz arzularınız olduğunu temsil eder. Rüyada valet olmak, valet olduğunu, valetlik yaptığını görmek üzerinizdeki kimi büyük baskılar sonucu sağlıklı düşünemediğini, rasyonel davranamadığını, olaylara aklınızdan ziyade güdülerin ile yorum getirdiğinizi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir