Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Otoyol Görmek

Rüyada otoyol görmek neye çıkar?

Rüyamda annemle bir otoyolda arabayla durduk, yemek yiyecektik, annem arabadan indi ve kayboldu, bende indim, kendimi bir tane evin içerisinde buldum, ev dediğim yıkık dökük bir harabe, içeride bir tane adam arkası dönük bir şekilde yan odadaydı, ben düz gittim, dışarıya çıktım.

Dışarıya çıkınca 3 tane köpek sırt üstü yatıyordu, uyuyordu, bir tane daha harabe gördüm, oraya gittiğim zaman köpekler arkamdan geldiler, bacasına baktığım zaman soba dumanı tütüyordu, içeriye girmeye kalkıştığımda köpek uludu ve durdum, arkama baktığım anda köpek atladı ve boynumdan yakaladı ve öylece uyandım.

Rüyada otoyol görmek neye yorulur?

Selami merhaba,

Rüyada otoyol görmek yolculuk, aynı zamanda güvenlik simgeler. Rüyada otoyolda gitmek iç barışa kavuşmak, huzur bulmak için maneviyata önem vermek, feraha ulaşmak için doğru yoldan ayrılmamak gerektiğini gösterir. Otoban terimi de aynı anlama gelir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise reel hayatında her şey yolunda giderken yaptığın gereksiz, zamansız ya da elinde olmayan sebeplerle yaptığın bir şey yüzünden hayatının alt üst olduğunu, boşu boşuna sıkıntıya girdiğini ve şu anda bundan kurtulmak için çaba sarf ettiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir