Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada oturduğu binanın arkaya yattığını görmek

Rüyada oturduğu binanın arkaya yatması neye delalet eder?

Merhaba ben çok değişik bir rüya gördüm. Rüyamda binamızda otururken bir anda binamız arkaya doğru yatmaya başlıyor ve ben hemen koşup cama dışarı bakıyorum. Karşı apartman bir anda çöküyor ve toprağa karışıyor ve etrafta 1 paletli kepçe var ve sağa sola vuruyor tam ona bakarken bir anda bizim binanın ön tarafındaki bahçe duvarları da toprağa karışıyor. Toprak resmen su gibi akıyor o sırada bizim bina da geri yatmışken düzelip öne yatmaya başlıyor, ben “bizim evde yıkılıyor” diyerek evdeki aile bireylerine bağırıyorum ve onları uyarıyorum, binanın ön yüzünden uzak durmalarını istiyor ve onları en uç noktaya götürmek için çaba harcıyorum (Binanın arka tarafına o sırada bina ön tarafa doğru yıkılıyor.) tam en arka odaya gitmişken uyandım ve sabaha karşıydı muhtemelen saat 4-5 civarıydı.

Ufak bir ayrıntı vardı o kıyamette evin ne duvarları dökülüyor ne eşyalar yerinden oynuyordu, bende evin için rahatlıkla koşuşturuyordum. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada oturduğu binanın yana yattığını görmek yorumu

Aykut selam, görmüş olduğun rüyanın ana unsuru oturduğun binanın önce arkada doğru yatması ve sonra öne doğru kayması olup, bu hareketler sonunda başka bina yıkılırken sizin binanın sağlam kalmasıdır. Bunların rüya yorumu sizin şu anda iç dünyanızda duygusal olarak aşırı bir dalgalanma içinde olduğunuzu ( yani bir gün aşırı sevinç ertesi gün büyük bit üzüntü yada bir mutluluk bir hayal kırıklığı yaşamak gibi ) göstermekte ve bu durumun size aşırı bir yük getirdiğini, bunun ruh sağlığınız için ciddi risk oluşturduğunu işaret etmektedir. Bu bilgiler doğru ise, rüyanız değerli bir rüya sayılmalı ve verdiği mesaj dikkate alınıp, bu aşırı dalgalanmayı normal hale getirmek için bir şeyler yapılmalı şeklinde rivayet edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir