Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oturmak

Rüyada oturmak neye delalet eder?

Rüyada oturmakRüyamda bizim eski oturduğumuz, abimin şu anda oturmakta olduğu evde biz hala oturmaya devam ediyormuşuz, annem farelerden korktuğundan odada fare olduğunu söylüyor ve ben içeri girerek odada fare aramaya başladığımda kanepeyi çekiyorum, köşede iki adet oyuk delik aynı köstebek çukuru gibi oradan bir fare çıkıyor ben biraz tedirgin olduğumda diğer delikten de bir yılan çıkıyor, tabi ben bu durumda biraz daha tedirgin olup az bir geri çekiliyorum, bunu fark edip fare yılanın üzerine çıkıyor, daha sonra köstebek delikleri lağım borusu şekline dönüşüyor ama eşeleme kumlar borunun yanlarında duruyor.

Fare yılanın üzerinde o borudan süzülüp gidiyorlar, ben bütün cesaretimi toplayıp o delikleri kapatmak ve onların bir daha çıkmamasını sağlamak için etraftaki kumları borunun içine atmaya başlıyorum ben ne kadar kum doldurursam doldurayım boru geniş olduğundan tam kapanmıyor, ama ben şimdilik bu idare etsin ben bunu birazdan kapatırım niyetindeyim. kumlar bittikten sonra harç yapıp harç ile ( beton dökmek için ) çabalamaya başladığımda uyanıyorum.
Bu rüyanın yorumunu çok merak ediyorum. Cevaplarınız içinde şimdiden teşekkürler. Saygılar.

Rüyada oturduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada oturmak, beklemek, ara vermek sembolüdür. Rüyada oturduğunu görmek rüyayı görenin bir işinin beklemede olduğunu yada kişinin bilerek beklemeye aldığını gösterir. Rüyada yüksek bir yerde oturmak kişinin büyük hayalleri olduğuna, büyük bir işe girişmeye veya yüksek dereceli memur olmaya yorumlanır. Sandalyede oturmak yükselmek ve ilerlemeye işarettir. Merdivende oturmak kişinin hayatın iniş çıkışları karşısında yorulduğunu, bazı şeylere bir süre ara verip kafasını dinlediğini temsil eder. Rüyada kıbleye karşı oturmak murada ermeye yorumlanır. Rüyada yerde oturmak bir konuda acze ve zafiyete düşmeye ya da korkaklığa işaret eder. Minderde oturmak iyi bir halde olmak ve iyi halin devamı olarak yorumlanır.

Kışın gölgede oturmak çaresizliğe işarettir. Kışın güneşte oturmak fakirlikten ve çaresizlikten kurtulmaya işarettir. Rüyada yazın gölgede oturmak kederden kurtulmaya işarettir. Rüyada yazın güneşte oturmak hükümet ve devlet işlerinde başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada damda oturmak yükselmekte devamlılık olarak yorumlanır. Rüyada bir yere yaslanarak oturmak rahat ve huzura, iyi geçime ve sözünü dinletmeye, tek başına ve miskince oturmak acziyete, korkaklık ve güçsüzlüğe, bir grup insanla halka biçiminde oturmak zikrullaha, işleri istişare ile danışarak yapmaya delalet eder.

Rüyada dizlerini dikerek oturmak yorgunluğu gidermeye, yeniden eski gücüne kavuşmaya işaret ederken, kocası olmayan kadının yerde oturduğunu görmesi genç bir kocaya varmasına delalet eder, oturduğu yere göre hayatında olacak negatif ve pozitif olaylardır.

“Rüyada Oturmak” için 4 yanıt

Rüyada sevgilisiyle sırada oturmak
Hayırlı günler, bu gece rüyamda farklı bir şeyler gördüm. Ve bunun içinde bulunduğum durumla alakalı olduğunu düşünüyorum. Rüyamda eski okulumda sınıfta oturuyordum. Yanımda sevgilim vardı, önümüzde kapalı bir kitap ve öğretmenim ile sohbet ediyordum. Sonra birden sahne değişti sevgilimle çarşıda geziyorduk çok mutluydu sürekli gülüyordu. Annesinin bir şey için izin verdiğini ve bu yüzden çarşıya çıktığını söyledi. Biraz gezdikten sonra annem aradı ve bir yere çağırdı beni. Çağırdığı yer bir bahçeydi tek katlı evler vardı vede yerden iki üç metre yukarıya kadar su fışkırıyordu. Su temizdi ve bir kısmı hemen benim önüme düşüyordu. Vede orada bir cenaze evi varmış ileride, bunu biliyorum ama gitmiyorum. Daha sonra tekrardan önüme su düştü ve uyandım.

Emre merhaba,
Özel bilgilerini çıkarmamızı istediğin kısmı çıkardık, ancak onları çıkarınca rüyan kanadı kırık bir kuşa döndü. Halbuki burada amacımız sizlere faydalı olabilmek. Sitemiz kişiye özel hizmet veren bir yer değil. Çıkardığım kısım hiçte özel bir şey içermiyor. Konuya yaklaşımın yanlış. Sizlere diyoruz ki üye olurken kendinize bir takma isim seçin. Bir sebebi var. İsmini böyle yazarsan işte böyle olur. Neyse en azından bu rüyayı göndermiş olman ve verdiğim bu cevap belki de sana çok yararlı ders verir, bundan sonra yapacaklarını iyi düşünüp, taşınıp, isabetli karar vermeye başlarsın.
Görmüş olduğun rüya hakkında söylenecek bir şey yok. Aslında yazmakta istemiyorum ama cevap vermeye mecburum ve en azından şu anda sevgilinle ayrı olduğunu yazmak zorundayım, sevgilini görememenin verdiği huzursuzluk ve okul hayatı kararsızlığının uykuda senaryolaşmasıdır.

Cevabınız için teşekkürler ama neden böyle ters cevap verdiğinizi anlayamadım. Size karşı yanlış bir kelime kullandıysam veya bilmeden bir hata yaptıysam beni affedin

Emre merhaba,
Rüyalar tüm dostlarımız tarafından okunmakta ve bazen binlerce insan bundan yararlanmaktadır. Amacımız bilgiyi paylaşmaktadır.
Senin çıkarılmasını (yayınlanmamasını istediğin kısım sevgilinle ayrı kalmadır) istediğin kısım kesilince rüya anlamsız, havada bir metin haline gelmekte. Bana ters gelen 2 konu var:
1. bu kısımda kesinlikle özel bir durum yok. Sevgilisinden ayrılan, ayrı kalan binlerce insan var. Bu seni işaret etmez.
2. Sizlere ısrarla kendinize bir takma isim kullanın, bu tür sorunlar yaşamayalım diyoruz. İnanın bunlarla kaybedecek vaktimiz yok. Yüzlerce rüya sırada bekliyor. Kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir