Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz Altı Görmek

Rüyada otuz altı görmek ne demektir?

Rüyamda babam ölmüş ve onu bir arkadaşla beraber büyük bir çift kişilik bir tabuta koymuşlar, ben cenazelerin olduğu yere giriyorum, onlar tabutu açmış, babam ve babamın arkadaşı Adil amca sohbet ediyorlardı. Ben babamla sohbete başladım, babam bu sabah bakkaldan yaptığı alışverişin parasını vermediğini, bakkala 36 lira borcumuz olduğunu ve bu 36 lirayı hemen vermeme gerektiğini söyledi. “neden baba, sen eve gelmeyecek misin” dedim, baba “hayır oğlum, ben öldüm, eve gelmeyeceğim” dedi, ben de ağlamaya başladım.

Birden uykudan uyandım, babama baktım, babamın yaşadığını görünce rahatladım ve  sonra yeniden uyudum. Uyuyunca yeniden bir başka rüya gördüm. Bu rüyada babamın elinde bir sürü hisse senedi kağıtları vardı, sonra uyandım. Bu rüyalar ne manaya geliyor? lütfen bir cevap verin.

Rüyada otuz altı görmek tabiri

Selim merhaba, bana göre görmüş olduğun rüyaların temelinde gerçek hayatında (veya ailenin yaşamında) maddi meselelerin oldukça fazla yer tutuğunu anlatıyor. Çünkü ilk rüyada borç konusu, ikinci rüyada hisse senedi konuları geçiyor. Eğer bu meseleler gerçekten kafanı meşgul ediyorsa bu rüyaları görmen normaldir ve bir mesaj taşımazlar.

Lütfen rüyada babanın öldüğünü görmek sayfasını ziyaret edip, dikkatle incele, inanıyorum ki oradaki bilgilerden önemli bir mesaj çıkaracaksın. Babanın 36 lira borcunuz olduğunu söylemesi 36 sayısının rüya anlamına dikkat çekmektedir. Rüyada tuz altı sayısı aldatma, yaramazlık ve yalan olduğunu gösterir. Rüyada 36 görmek olaylara daha sakin bakmanız, hata yapmamanız gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Otuz Altı Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda fizik sinavindan ilk once 36 daha sonra kağıdimda 27 rakamini gördüm yorumlarmisiniz?

[25/2 08:27] Sinem Avcı: Rüyamda eski sevgilimi gördüm.Yeni sevgilisi vardı ondan ayrılıyordu bana mesaj atıyordu.Bende sinirleniyordum işte sen nasıl birisin ya başka birini hayatına nasıl aldın vs gibisinden seyler sölüyodum emin olmak için ona tekrar soruyordum.Sen o kızı mı seviyosun diye oda bana tersten 36 yazıyodu bune demek evet demekmi diyordum yani seni unutmalıyımmı diyordum sonra üzülüyodum dayımla annem beni almaya geliyodu gidiyoduk arabada kestiriyordum uyandıgımda arabayı babam kullanıyordu gri bir araba benimde üstümde gri tişört vardı yanımızdada annem vardı babam sürüyodu gezdiriyordu bizi sonra uyandım ha bide eski sevgilim rüyasında yeni sevgilisiyle tekrar barısıyordu.Durumlarını değişiyorlardı tam hatırlamıyorum ama içinde “nedet” yazan bi durum yapıyorlardı

Rüyamda hapis cezam çıkmıştı ve bir arkadaşım bana hangi numaralı odada kalıcaksın diye sorunca kelepçenin üzerinde 36 yazıyordu bende dönüp arkadaşıma 36 diye bağırmıştım
Ne anlama geliyor olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir