Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz Beş Görmek

Rüyada otuz beş ne demek?

Yaşım 24, rüyada sevgilim bana durmadan 35 diyordu, beni gördü tek bunu durmadan söyleyip durdu, bende ne olduğunu sorduğumda hala 35 diyordu. Bu neye işarettir?

Rüyada otuz beş görmek tabiri

Eldeki bilgilere göre rüyanız, gerçek hayatta daha planlı, projeli, dikkatli hareket ederseniz hedeflerinize daha az yorularak ve daha az risk alarak ulaşabileceğini temsil edebilir.

Rüyada sevgilinizi görmeniz hayırlı ve güzel şeylere işaret olup, sizin kendinizi olduğu gibi kabul eden yani kendisi  ile barışık biri olduğunuzu, kendiniz ile küs olmadığınızı göstermektedir. İnsanlar pek çok zaman hep başkalarına özenir, bunlar ünlü şarkıcı, tanınmış aktör, büyük devlet adamları yada bir ünlü bir sporcu olabilir, iste bu gördüğün rüya sizin hiç kimseye bir özentisi olmayan birisi olduğunu yani hiç kimseyi taklit etmediğini, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada 35, otuz beş sayısı görmek yüksek emellerinize ulaşmayı sadece enerjinin büyük bir kısmını harcama ile elde edebileceğinizi belirtir.

“Rüyada Otuz Beş Görmek” için 4 yanıt

Ali merhaba,
Bir rüyanın sağlıklı yorumlanabilmesi içim bazı şartlar vardır. Yaşınız, durumunu, rüyada geçen olaylar. Bu yüzden rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermenizi istiyoruz.
Örneğin ne oldu da sevgiliniz size durmadan 35 demeye başladı.

Yaşım 30 rüyamda bayan asker olmuştum.herkes eğitim yapıyordu bende oradaydım ve onlar 34. Devre bende sizden sonrayım dedim 35 .devre dedim ağaçlar vardı çok güzel yerler kum incecik kumdan rüyamı yorumlarmısınız ?

Rüyada klavye sınavına girmek
Merhaba, ben ruyamda klavye sınavına giriyordum ve abim bana 35. metnin cikacagini soyledi, yorumu nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir