Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz Bir Görmek

Rüyada otuz bir görmek neye yorulur?

Ben 24 yaşında üniversiteyi yeni bitirmiş iş arayan bayanım, şu anda bir ilişkim yok, ruh halim bıkkın, yorgun, kendini yaşlanmış hissediyor. Dün rüyamda rahmetli babaannemi gördüm, onu gençlik halinde gördüm, çok güzeldi, saçları dalga dalga, simsiyahtı. Bana rüyamda her şeyin güzel olacağını söyledi, 31 yaşında evleneceğimi, çok mutlu olacağımı söyledi.

Lütfen açıklar mısınız? bu bir mesaj mı yoksa bilinç altının bir oyunu mu? çalışmalarını için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Rüyada otuz bir görmek tabiri

Selen merhaba, gördüğün rüyanın iki ana unsur var ve bu rüya bir bilinçaltı yansıması değil, değerli mesaj veren önemli bir rüya.

Rüyada rahmetli babaanneni görmen aslında senin gerçek hayatında bir konuda akıl danışmak istediğin, bilgisine ve deneyimlerine güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır, bakınız rüyada babaanneyi görmek sayfası. Onun 31 yaşında evleneceğini söylemesi önemli çünkü ölmüş kişilerin rüyada söyledikleri çoğu zaman önemli anlam taşır.

Rüyada otuz bir sayısı dayanma gücü, muhafazakarlığı temsil eder. Rüyada 31 sayısı görmek gerçek yaşamınızda çok fazla sorumluluk aldığınızı, omuzlarınızda aşırı yük taşıdığınızı ve bunun yorgunluğunu hissettiğinizi simgeler

“Rüyada Otuz Bir Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar öğretmenim rüyamda iş arkadaşım ile beraber desteyiz, ben ders anlatırken kapının oradan eli ile ateş eder gibi yaparak 31 32 33 34 35 diyerek ateş ettiğini gördüm evliyim ruh halim iyi biraz işler dolayısıyla stresliyim

Merhaba. Rüyamda tanıdık insanlar (koreli) ilk önce 25 yaşında sonra ise aslında 31 yaşında olan bir koreliyi benimle tanıştırmak istediklerini ögreniyorum. Adam benimle tanışmak istiyormuş bir ilişkiye başlamak amacıyla. Ama iki yakın arkadaşım bu bilgiyi benden gizliyorlar. Ben sonra tesadüfen öğreniyorum ve adamın resmini görüyorum ve ben de beğeniyorum. Bunun anlamı nedir acaba? Sayılara mi dikkat etmem gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir