Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz Dokuz Görmek

Rüyada otuz dokuz neye delalet eder?

Rüyamda ben bilmediğim bir yerdeyim ve biri yanıma geliyor 39 dakika önce babamın vefat ettiğini söylüyor “başın sağ olsun” diyor. Ben bunu duyunca ağlamaya başlıyorum, arkasında biraz bekliyorum ve içimden “babamda htc akıllı telefon var, o telefon abime mi yoksa bana mı kalacak” diye düşünüyorum. Lütfen cevap verin.

Rüyada otuz dokuz görmek yorumu

Akın selam, gördüğün bu kısa rüya inanılmaz derecede önemli mesajlar vermektedir ve mesajın tespitinde sana büyük görev düşmektedir. Lütfen rüyada ölü görmek ve babanın öldüğünü görmek sayfasını dikkatle inceleyin. İçinde bulunduğunuz ruh halini de göz önüne alarak mesajı anlamaya çalışın.

Ben sadece rüyada babanın ölüm haberini almak hakkında aşağıdaki paragrafı yeniden yazacağım: Rüyada ölüm haberi alınması, hedefine doğru ilerlerken bir ani son ile karşılaşacağını temsil eder. Bu son ölüm anlamında değildir. Şu anda gidilen yol ya da izlenen yöntemlerle baları kazanamayacağınızı, amaca ulaşmanız için başka yollar bulmak gerektiğine işaret eder. Ölüm haberi alınması alternatif olarak eğer rüya sahibi bir haber bekliyorsa bu haberin beklediği yönde gelmeyeceğini de temsil edebilir.

Babanın 39 dakika önce öldüğünün haber verilmesi ise rüyada 39 analizinin önemini öne çıkarmaktadır. Rüyada otuz dokuz sayısı düşünce gücüne işaret ederken rüyada 39 rakamı görmek meditasyon anlayış ve zihinsel üstünlüğünü simgeler.

Rüyanın sonunda babanın telefonunun kime kalacağını düşünmen gerçek hayatın traji komik durumlarından birisi olup, tüketip konusunda beyinlerimizin nasıl yıkandığına bir örnektir.

“Rüyada Otuz Dokuz Görmek” için 5 yanıt

39 numaralı koltuk
Yaş 32. bekarım. İşsizim, yıllardır iş arıyorum. Her konuda umutsuzum artık. Yıllardır sınavına girdiğim bir türlü olmayan bir memuriyet sonucunu bekliyorum. Rüyamda şehirlerarası otobüse biniyorum, bilet numaram 39 ve ve bir bakıyorum birisi oturmuş. Muavine söylüyorum başka 39 daha var diyor. Sırt sırta koltuklar var, tam arkasındaki de 39 ama onda da birisi oturuyor. Sonra boş bulduğun yere otur diyorlar ki herkes öyle yapıyor, kendine yer beğenmeye çalışıyor. Sonra ben de herhangi birine oturuyorum. Neyse gittiğim yerde erkek arkadaşım beni karşılıyor ( gerçekte erkek arkadaşım yok ama sima olarak tanıdığım bir arkadaşıma benziyor) neyse onunla babamın (yanında bir adam daha var) yanına gidiyoruz bir konu hakkında konuşuyoruz -hatırlamıyorum- bu arada tanıştırıyorum arkadaşımla babamı. Abim diye tanıtıyorum babama ama arkadaşım elimi tutuyor babam da Görüyor ama hiçbir tepki vermiyor. (Uyandığımda tv yi açıyorum haberlerde terör saldırısı ve 39 ölü)

Meral merhaba, bence gördüğün rüyada sonra televizyonda gördüğün haberde 39 ölü olması bir tesadüf, çünkü rüyada 39 sayısı olumlu anlam taşır ve düşünce gücüne işaret ederken aynı zamanda meditasyon anlayış ve zihinsel üstünlüğünü simgeler. Rüyanın ana teması da bu sayı olduğuna göre zihinsel yeteneklerinin farkında olmanı ve bu üstünlüğünü iyi değerlendirmeni işaret edebilir.

Merhaba rüyamda büyük bir avm deyim, etrafı da böyle çamlık hafif kurak bir yer, bir adam hırsızlık yapıyor polisler onu kovalıyor ancak bir anda ben de koşmaya başlıyorum, beni de yakalayıp suçlu sanıyorlar fakat ben polisleri çok seviyorum, onlara durmadan sarılıyorum ve polisler inanılmaz yakışıklı, hepsi erkek ve uzun boylu. Ardından bu hırsızlık yapan adamla biz AVM’den kaçıyoruz polisler fark ediyor ve hırsız benden daha önde gidiyor, ancak daha uzaklaşmadan bizi yakalıyorlar ve polisler çevremi sarıp benimle konuşuyorlar. Hepsi benden çok uzun ve çok yakışıklılar, bir tanesine sarılıyorum bana “39 yaşındayım ben” diyor, ben de “nasıl 39 olursun çok genç ve yakışıklısın” diyorum, onun karşısındaki de bir şey diyordu tam hatırlamıyorum benim de yaşım var baya gibisinden. Ardından orada bulunan diğer polislerden birine dönüyorum, bu polis en uzunları ama baya bir uzun, ben de ona bakarak “bakın, bu polis ne kadar soguk” diyorum, bunu da şu anlamda söylüyorum soguk cana yakın değil.

12 yaşındayım. “Bayram namazına gittim. Annem ve yanında arkadaşları namaz kılıyorlardı. Ben de elimi cebime attım çekirdek vardı unuttum oruç olduğumu yedim. Boğazımdan geçmeden hatırladım. Namazı zorluk ile bekledim bitmesini. Şadırvana koştum tüküreyim diye, tükürürken bir kaçını yuttum. Ağlayarak annemin yanına gittim. Bir yandan olayı anlatıyordum bir yandan da elime mor renkte 39. Sayısını çizdim.

Merhaba ruyamda sahnede 1 adam içinde 39 geçen bir şarkı söylüyordu bir kez bende 39 güzelce söyledim sanki öyle bir şarkı var mis gibi iyiye yormak istiyorum ama merak da ettim tabi yorumlarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir