Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz Görmek

Rüyada otuz görmek neye alamettir?

Rüyamda eski sevgilimin evindeyim ve ailesi ile konuşuyorum. Hepsinin adını sayıyordum yani “ben sizi ben eskiden beri uzaktan tanıyorum” diye, ama daha ailesiyle hiç  tanışmam yok ve o şu anda zaten başka biriyle nişanlı. Her neyse annesi, ablası benim hakkımda yanlış düşünmüşler ve beni o anda çok beğeniyorlar. İkimizin resmini erkek kardeşine gönderecekti, ben “ne yapıyorsun” diyorum “sakın yapma” diyorum, “onunla bitti olmaz” diyorum. Ve onun arkası dönük, sessiz ve durgun görüyorum.

Ablasına “düğünü ne zaman” diye soruyorum. Ablası “ayın otuzunda” diyor, ben “bu ayın 30 mu” diyorum, gülerek “yok, gelecek ayın 30 u” diyor , ben çok şaşırıyorum “neden bu kadar acele” diye. Ben 26 yaşında, bekar, iş arayan kızım. Ruh halim bazen üzüntülü bazen iyi, daha çok yalnızlık canımı sıkıyor.

Rüyada otuz görmek tabiri

Pınar selam, görmüş olduğun bu rüyanın iki ana unsuru var; rüyada eski sevgilinin ailesi ve otuz sayısı. Rüyada eski sevgilinin ailesini görmek rüya sahibi insanın gerçek yaşamda bazı durumlar karşısında bir güven sorunu yaşadığını, sığınabileceği bir yer, güvenebileceği bir dost ya da arkadaş aradığını temsil eder, bakınız eski sevgili rüya tabiri sayfası.

Rüyada otuz görmek enerji, hırs ve verimlilik simgesidir. Rüyada 30 öte yandan da eyleme fikirlerinizi koyma zamanı geldiğini gösteren güzel bir rüyadır. Hedeflerinize yaklaştığınızı işaret eder

“Rüyada Otuz Görmek” için bir yanıt

Selam ben rüyamda bir masa arkasında oturmuş olan tesettürlü bayanlar bize yanı iki kız kısmı olmakla bir ben biride başka bir kız olmakla karşılarıda duruyoruz kızı tanımıyorum . Bu bayanlar birşeyler hesaplayarak diğer kıza bir haber verib sevindiriyolar ama bana sıra gelince benim 30 yaşında hamile olacağımı söylediler .
Lakin ben şimdi evli değilim ama bu yakınlarda sözlenicem . Şimdi ben 20 yaşındayım . Yani bu rüya aklımı ve kalbimi endişeyle bürüdü . Lütfen rüyamı yorumlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir