Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz İki Görmek

Rüyada otuz iki görmek neye çıkar?

Rüyamda bir falcıya gidiyorum yengemle. Kadının yeri eski püskü, camın penceresi kırık, odanın duvarı ve tavanında örüm ağları kaplı. Ben yengeme “ben buraya girmem” diyorum, yengemde “korkma kız, herkes geliyor, korkacak bir şey” yok diyor.

Falcı kadın ihtiyar, çirkin ve çok görünümlü biri. Önce yengeme baktı, sonra bana baktı ve bana 32 yaşımda öleceğimi söyledi, bende çok kızdım ve “sen halt etmişsin, ölümü Allah bilir” dedim. Uyandığımda halim berbattı, bu rüya çok kafama takıldı. Kübra, 15 yaş, öğrenci.

Rüyada otuz iki görmek yorumu

Kübra merhaba, kusura bakma ama belki canın sıkılacak ama doğruları yazmak zorundayım. Cahil, geri kalmış veya bağnaz insan gruplarının içinde yaşayan kişiler maalesef bilim, sanat, edebiyat, doğa ile uğraşmak yerine hacı, hoca, üfürükçü, fal, büyü gibi saçma konularla daha fazla ilgilenmektedir. Büyük ihtimalle sen de böyle bir çevrede yaşıyorsun ve bunların etkisinde kalmışsın. Ne mutlu ki sen çevrenden farklı olarak aydın bir gençsin ve bu durum rüyana da yansımış ve rüyanda falcıya ölümü sadece Allah bilir demişsin. Bunun için seni tebrik ediyorum. Falcıların insanları nasıl kandırdıklarını, kişiyi önce konuşturup, ondan aldıkları bilgiyi sanki kehanette bulunuyor gibi tekrar ona nasıl anlattığını öğrenmek için soğuk okuma sayfasını incelemelisin.

Rüyada otuz iki görmek istek ve duygularınızı tam ifade edebilmek konusunda eksik olduğunuzu gösterir. Rüyada 32 aynı zamanda daha cesur, atak olmalısınız manasını taşır.

“Rüyada Otuz İki Görmek” için 3 yanıt

Ben 19 yaşındayım, rüyamda bir sevgilim olduğunu gördüm fakat bu kişi hiç tanımadığım biriydi, onunla çok iyi anlaşıyorduk. Halam herkesin yanında bana 35 yaşıma kadar yaşayacağımı soyluyordu, ona da bir falcı söylemiş.

Merhaba dün gece rüyamda tanıdığım bir abi bana muska yapmış sevdiğime kavuşağım diye baktım kağıda benim ismin yanlış yazılmış ve o şahsın ismi var ama yaşlarımız benim 23 doğru ama onun 32 diye yazılıydı yanlış bu diyordum yırtıyordum adam dedi ben tam bilmiyordum git hocanın yanına o senle ilgilenecek ama uyandım hangi hocaydı neydi bilemedim

Rüyamda 5yıldır karşılık beklemeden hoşlandığım kişiyi gördüm bizim eve gelmiş ailemle beraber hepimiz yemek yedik sonra ona yatak hazırladık bizde kaldı ama hiç konuşmadık tek bir kelime bile.yemek yedik falan göz göze bile gelmedik ertesi gün oldu ve o gidicekti vedalaşırken ağzından 32çıktı bir tek ve çok üzgündü sizce anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir