Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz Sekiz Görmek

Rüyada otuz sekiz neye delalet eder?

Rüyamda kime ait olduğunu bilmediğim düğünde oynuyordum, ayaklarım ağrıdı ve ayağımdaki topuklu siyah ayakkabıyı çıkartıp babetlerimi giydim, çıkardığım ayakkabıyı da havalansın diye kapının önüne koydum ve oynamaya devam ettim. Biraz oynadıktan sonra ayakkabılarımı giymek istedim, bir de ne göreyim, ayakkabılarım bıraktığım yerde yoktu, her yeri aradım ama bulamadım. Bir başkasının habersiz aldığını düşündüm ve buna çok kızdım, bende onların ayakkabısını habersiz alıp onlara bunun nasıl bir şey olduğunu göstermek istedim ve oradan bir ayakkabı aldım.

Ancak ben 39 numara giyiyorum, aldığım ayakkabı ise kırmızı ve 38 numara idi, yine de aldım götürdüm ama hiç denemedim, zira alıp hemen evime gittim. 16 yaşında, bekar, öğrenci, mutsuz bir kızım.

Rüyada otuz sekiz görmek tabiri

Sema merhaba, rüyada geçen her olay sayfalar dolusu yorumu gerektirecek kadar önemli konular: Rüyada düğün görmek, düğünde oynamak, rüyada siyah topuklu ayakkabı gitmek, ayakkabı çıkarmak, ayakkabı kaybetmek, başkasının ayakkabısını almak, kırmızı ayakkabı görmek gibi. Aynı yazıları yeniden yazmamak için rüyanın odak konusu olan ayakkabı hakkında Rüyada ayakkabı görmek sayfasını incelemeni rica ediyorum.

Rüyanın bir diğer odak noktası ise aldığın ayakkabının 38 numara olmasıdır. Rüyada otuz sekiz talihsizlik simgesidir, rüyada 38 sevdikleriniz yüzünden onur ve saygı kaybı, arkadaşlar arasında düşmanlık simgeler.

“Rüyada Otuz Sekiz Görmek” için 4 yanıt

rüyamda yakışıklı 1 adamın birisi bana kızıyor sen kac yaşındasın diyiyor bende 38 yaşındayım diyiyorum adam şaşırmış şekilde bana bakıyor

okul takımına giriyorum ve hoca bana 38 no ayakkabı getiriyor ve giyiyorum tam oluyo ama ben 43 no giyiyorum

Bende ayabakkabi aliyorum, bir tanesini denemek icin aliyorum, 38 numara bana oluyor ama bende 43 giyiyorum normalde.

Merhaba. Rüyamda ablam tam 38 tane bebek doğruyordu. Bunların arasında 3 ikiz vardı. Ablamında şuan bir ikizi var. Bebekleri sayarken sürekli 38 rakamını kullanıyorduk. Onun dışında bebekler yeni doğmalarına rağmen bazıları ayapa kalkıp yürümeye çalışıyordu. Anlamını yorumlarsanız çok mutlu olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir