Kategoriler
Sayılar

Rüyada Otuz Üç Görmek

Rüyada otuz üç sayısı neye işarettir?

İyi günler, rüyamda ağzımı istemsizce çok sıkı kapatıyordum ve baskıdan dolayı dişlerim dökülüyordu, ön dişim dolguydu oda kırılıyordu, dökülen dişlerimi elime alıp dişçiye gitmiştim ve doktor çok rahat tavırlarla bana bir masraf çıkardı, 33.000 otuz üç bin tl gibi masraf olacağını söyledi, bana bunu açıklar mısınız?

Rüyada otuz üç sayısı yorumu

Alpaslan selam, bu değerli rüya için teşekkür ederim. Ağzını kontrol dışı sıkı sıkıya kapatmak aslında senin söylemek isteyip söyleyemediğin bazı şeyler olduğunu, kendini ifade edemediğin için bunun sıkıntısı çektiğini göstermektedir. Dişlerinin dökülmesi ise gerçek hayatta şu anda üzerinde uğraştığın bir konuda başarısız olmak korkusu yaşadığını, başarılı olmayacağın düşüncesini kafandan atamadığını temsil etmektedir, bakınız rüyada diş dökülmesi sayfası.

Rüyada diş hekimine gittiğini görmek uyanık yaşamında rüya sahibinin rahatsız eden bir durumu ortadan kaldırmak için çaba sarf ettiğini simgeler. Bu ilişkiniz ya da sağlığınız hakkında bir konu olabilir. Dişçinin 33.000 lira masraf çıkarması ilginç ki bu durum artık sizin bilinçlendiğini ve sorunlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrendiğinizi anlatmaktadır.

Rüyada otuz üç sayısı gelişim sembolüdür ve 33 rakamı görmek  kendi ruhsal bilincinizde yüksek potansiyeli sahibi olduğunuzu ve ustalık gösterir.

“Rüyada Otuz Üç Görmek” için 2 yanıt

rüyamda ağzımı sım sıkı kapatıyodum baskı uyguluyodum ve bazı dişlerim dökülüyodu onları elime alıp dişciye gitmişdim ve dişcide bana 33.000 tl tutr dedi bana bunu yorumlarmısınız çok sık görmeye başladım bu rüyayı

Rüyamda taksiyle evime gidiyordum ve taksimetrede 33 rakamını görünce taksici eve gelmeden indirdi beni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir