Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Oval Masa Görmek

Rüyada oval masa ne demek?

Rüyamda bir evdeyiz, annemin arkadaşları var. Oval bir masanın çevresine toplanmışlar. Namaz kılıyorlar ama oturarak. Hepsinin başı kapalı. Anneminde başında beyaz kenarları iğne oyasıyla yapılmış büyükçe bir mevlüt örtüsü var. Kolları uzun bir geniş gömlek ve genişçe bir pantolon giymiş. Kadınlar bize bakmıyorlar annemde aralarına girip onlara “Gül ile beraber namaz kılıcaz, sıra bizde” diye bağırdı. Bende yürüyerek yandaki odaya geçtim benim başımda örtü yoktu. Ruh halim; üzgün ve aklı karısık.

Rüyada oval masa görmek tabiri

Gül merhaba, rüyada bir oval masanın etrafında toplanmanız aslında sevdiğiniz birileriyle bir araya geleceğinize delalettir çünkü rüyada oval masa görmek rüyayı gören insanın sevdiği insanlarla bir araya gelmesine, dostça sohbet edip, iyi vakit geçireceğine rivayet edilir, bakınız rüyada masa görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada gördüğünüz namaz kılan insanlar aslında sizin reel hayatınızda bütün dertlerden kurtulup, huzurlu hayata kavuşmak için manevi yönünüzü daha da zenginleştirmenin yolunu bulmanız gerektiğini ifade etmektedir, bakınız rüyada namaz görmek sayfası.

Rüyada mevlüt örtüsü görmek rüya sahibi kimsenin aile büyüklerinde gelecek hayırlı bir faydaya, o kişiden fayda görmeye delalet eder. Lütfen rüyada mevlüt görmek sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir