Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oy Görmek

Rüyada oylama yapmak neye işarettir?

Merhabalar, rüyamda ilkokul arkadaşlarımla bir araya geliyoruz ki bu gerçekte hiç yapmadığımız ya da onlar yaptıysa bile benim olmadığım bir durum. Gerçekte bir araya geldiğimiz arkadaşların hepsi iyi bir okula gitmişti benim aksime ben pek iyi sayılmayan bir okula gittim ama çoğu durumda daha başarılı sonuçlar aldım yinede benden böyle bahsedilmez.

Rüyamda bir araya gelişimiz uzun bir zaman sonra oluyor bu dönemlerde sanki dün gibi. Birlikteyken haberim yok oylama yapılmış. İlkokulda o çocuksu saf duygularla aşık olduğum güzel ve başarılı kız başta ve diğerleri en iyi olarak beni gösteriyor, çok şaşırıyorum duygulanıyorum. O kızında yüzünde bazı şeyleri anlamak adına geç kaldığı bu yüzden üzgün olduğu ifadesi var ama sonunda böyle olmasına da seviniyor. Sonra benden yardım istiyorlar, bir konuda bende yardım etmeye çalışıyorum ama gerçekten çok şaşkınım, ne olduğunu anlamaya çalışıyorum, neden diye düşünüyorum yinede mutlu oluyorum. Erkek arkadaşlardan bazıları benim ismimin yazılmasına tepki gösteriyor bazıları da haklı buluyor. Sonuçta şüpheli de olsam bir anlaşılma, değer bulma heyecanı oluşuyor, bende buna seviniyorum. Teşekkürler ..32, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada oy kullanmak yorumu

Değerli okurum, gönderdiğin rüya bir mesaj vermekten çok senin iç dünyanı yansıtıyor, şu anda hayatında bir çok şeyin muhasebesini yaptığını, bazı şeyler yüzleştiğini ve tüm bunlardan dolayı kafanın karışık olduğunu göstermektedir. Hayatındaki bu sorgulamayı tamamladığında huzura kavuşacaksın.

Rüyada oy görmek,  daha büyük bir gruba ait, daha genel düzeyde karakterinizin bir yönünü geliştirmeyi arzu ettiğinizi gösterir. Oylama görmek aynı zamanda aklınızı kullanarak konuşmanız ve sesinizi duyurmanız gerektiğini anlatır. Rüyada oy pusulası görmek iki seçim arasında kalmak ve birini tercih etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada oy kullanmak, oy atmak, oy kullandığını, oy attığını görmek kendi hayatınızı yaşamak hakkında başkalarının kararlarına uymaya razı olduğunuzu simgeler. Rüyada boş oy görmek yaşamınızda destek, onay ve kabul konularında bir kararsızlık içinde olduğunuzu belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir