Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oyun Alanı Görmek

Rüyada oyun alanı görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda 10-15 kişinin anlayamadığım bir oyun oynadığını gördüm. Oynadıkları oyun alanı zemini yeşil yuvarlak bir alandı.  Sürünerek aralarından geçmeye çalıştım. Benim yaşlarımda olan tanımadığım çocuğun yanına oturdum. Beni kaldırmaya çalıştı. Ayağımı incittiğimi söyledim. Oyun bittiğinde beni kaldırmaya çalıştı. Bende ona bağırdım.”Oyunu kazandım, benimle çıkar mısın?” dedi. Başta tereddüt ettim. Sonra kabul ettim. Uyandığımda mutluydum ama neye işaret olduğunu merak ediyorum. Rüyada bilmediğin bir oyun oynamak ne demektir?

Takma isim :athena16
Yaşınız :16
Cinsiyetiniz :Bayan
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci
Ruh haliniz :Mutlu

Rüyada oyun alanı görmek yorumu

Rüyada oyun görmek, oyun oynamak yaşamın sizin için bir oyun anlamına geldiğini gösterir. Bakınız oyun oynamak rüya tabiri sayfası. Rüyada oyun alanı görmek günlük sorumluluklarınızdan kurtulmak arzularınızı gösterir. Belki de ihtiyacınız, daha kaygısız olmak ya da eğlenceli anlar yaşamak isteğiniz olabilir.

Rüyanızda bilmediğiniz bir oyun oynadığını görmek yaşamı toz pembe görürken bilinçsizce yaptığınız kimi hareketleriniz olduğuna yorumlanır.

“Rüyada Oyun Alanı Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle rüyamda eski okulumun bahçesinde oyun oynuyoruz. Kim olduğunu bilmediğim birisiyle güreşircesine oyun oynuyoruz, o sırada beni yere düşürüyor ve birden bir şey popomu ısırmaya başlıyor, önce oyun oynadığım çocuk sanıyorum ve ona beni bırakması için yalvarıyorum -bu arada acıyı da hissediyordum- daha sonra çocuk gelip seni ben ısırmıyorum fare ısırıyor dedi ve hemen uyandım. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Zeynep selam,
Gördüğün rüya bazı sebeplerle sana avantaj sağlayacak bazı fırsatları teptiğini göstermektedir. Hemen bir durum değerlendirmesi yapıp buna neyin sebep olduğunu araştırmalı, hangi fırsatı kaçırdığını tespit etmeli, bundan sonra böyle hatalar yapmamak için neye dikkat etmek gerektiğine karar vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir