Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oyun Oynamak

Rüyada oyun oynamak neye delalet eder?

Rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm, bana dedi ki “gel oyun oynayalım” çok şaşırdım ama aslında şaşıracak bir şey yoktu, çünkü biz onunla kuran kursunda beraber oynardık. Bir an “Toki’ye nasıl geldi” dedim içimden ve düşündüm, sonra onun servisinin tokiye geldiği aklıma geldi, durmadan yanına çağırıyordu ve yanına gittim, elimden tuttu ve çok güzel bir yere gittik, orada sınıf arkadaşlarımı gördüm, çok şaşırdım “sınıf neden buraya gelmiş” dedim, o anda uyandım.

Name: melek
Cinsiyetiniz: kız
Yaşınız: 19
Medeni durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: bekar
Subject: aşık olduğum kişiyi görmek
Anahtar kelimeler: oyun oynamak, oyun oynadığını görmek,sevdiği kişiyi görmek

Rüyada oyun oynadığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada oyun oynamakMelek merhaba, rüyanda iki ana unsur var; sevdiğin kişiyi görmen ve oyun.

Rüyada oyun görmek veya oyun oynamak yaşamın sizin için bir oyun anlamına geldiğini gösterir.

Rüyada sevdiği kişiyi görmek, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada avcılık oyunu, at yarışı oyunu, macera oyunları veya öldürmeli oyunlar görmek, oynamak, oynadığını görmek, Bu rüyalar yeteneğinizi kontrol altında tutmak için hayvansı içgüdülerinize sahip çıkmak gerektiğini ve onları kontrolünü temsil eder.

Rüyada paintball görmek, oynamak, paintball oynadığını görmek yaşamınızdaki rekabet duygularını temsil eder. Rüyada paintball oynayan birilerini görmek yaşamınızda, çevrenizde kötü niyetli arkadaşlar veya düşmanlar olduğunu işaret eder. Rüyada langırt görmek veya oynamak, langırt makinesi görmek sabır, kontrol, hassas, hedeflerinize ulaşmada başarı ifade eder. Rüyada puzzle görmek bir ruhsal sorun veya bir sorunu temsil eder. Puzzle oynamak ise kişinin bu bu ruhsal sorununun farkında olduğunu gösterir ama tek başına bunu çözmeye uğraştığı için sonuç alamadığına işaret eder.

Rüyada kriket oyunu görmek veya kriket oynayan birilerini görmeniz melankoli haberi belki de biraz uzak bir arkadaşının ölümünü gösterir. Kriket oynamak, kriket oynadığını görmek yoksulluk ile mücadele ettiğinizi simgeler. Rüyada seksek oynayan birilerini görmek sizin çocuksu ve / veya olgunlaşmamış davranışlarınızı temsil eder. Seksek oynamak veya seksek oynadığını görmek bir iş, bir görev veya bir yerde kalmak konusunda yerinde durmayan bir yapıda olduğunuzu gösterir. Rüyada oyun salonu görmek hayatınızda bir takım şeyleri değiştirmeniz gerektiğini gösterir, sizin gelecekte neler olabileceği konusunda belirsizlik duyguları yaşadığınıza alamet eder.

“Rüyada Oyun Oynamak” için 2 yanıt

tır dolusu kamış gördüm. kiremitleri de tırın üstüne çizmişler ahır yapacağız. tırın içinden yeşil pırasa satın almışız. oğlumu kandırmaya çalışmışlar 10 tl alıp 5 lira yırtık para vermişler. ben de oğlumun elinden yırtık parayı alıp 10 lirayı geri alıp oğluma vermişim. eşimde eline zar almış arkadaşlarıyla oyun oynayacağını söyler. ben öylesine oynayacağım der. ama zar atmaz.

Ben 16 yaşındayım rüyamda karabasan gördüm ve onunla dost olduk, oyunlar oynadık bu iyi mi kötü mü? etkisinde kaldım yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir