Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Oyun Havası Görmek

Rüyada oyun havası görmek ne demek?

Önce ailemle düğüne gitmiştik daha sonra oyun havaları çalıyordu, benden çok kısa bir kızla oynuyordum , biz orada oynarken sevgilimle arkadaşı da geldi ve salona girdikleri gibi bizim yanımıza oyuna geldiler , sonra sevgilimle ben oyundan çıktık, masaya oturduk. O bana gülerek “bir daha oyun oynamayacaksın” dedi, bende “oynayacağım” dedim, “tamam” dedi güldü.

Sonra onun akrabaları varmış orada onların yanına gitti bir sure sonra bende gittim, genç bir ablanın kucağında erkek çocuğu vardı bana bakıyordu bende ona bakınca güldü. Daha sonra onu kucağıma almak istedim ilk önce gelmek istemedi ağladı, sonra ben aldım salonda onun ilgisini çekebilecek yerleri gösterdim ağlaması durdu, salonda biraz daha gezdirdim. Sonra annesine verdim ama annesine ilk önce gitmek istemedi ağladı annesi “oğlum benim gel” dedi, önce annesine sonra bana baktı annesine gitti bende gülümsedim kendi masama gittim oturdum.

Kimden: neslihan
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:mutlu
Anahtar kelimeler: erkek çocuğu, düğünde oynamak, oyun havası çalmak

Rüyada oyun havası görmek yorumu

Rüyada oyun havası görmek veya rüyada oynamak ya da oynadığını görmek makbul bir rüya değildir, sıkıntıyı işaret eder. Oynayan birilerini görmek, oynayanları seyretmek oynayan kişiler hakkında bir üzücü haber alacağınızı temsil eder. Bakınız rüyada oynamak açıklamaları.

Rüyada çiftetelli görmek, oynamak veya oynadığını görmek sizin için olumlu sonuçlar doğurmayacak bir takım arayışlara girdiğinizi temsil eder. Bir düğün ya da eğlencede çiftetelli oynandığını, oynayanları görmek size faydadan çok zarar getirecek kişilerle bir arada olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir