Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Oyun Parkı Görmek

Rüyada oyun parkı görmek ne demektir?

Merhabalar. 20 yasinda ve bekarim, okuyorum. Rüyamda bizim evin önunde bir oyun parkı olduğunu göruyorum. Ben, annem, babam ve kardeslerim park icindeyiz. Kucuk kardeslerim oyun oynuyorlar ben ise sadece bir tahta uzerinde oturuyorum, annem karsimda, babam ise yanimda. Bizim evin yanındaki ara caddeden sevdigimin gectiğini göruyorum. Beni görmek için gelmis ben ise onu gördugumde çok durgunlasiyorum aynı zamanda uzuluyorum, çünkü ailem görusmemizi istemiyormus gibi.

Onun için uzuluyorum ama aynı zamanda “ne kadar da cesur, babamin burada olduğunu bilmesine ragmen gelmis” diye geciriyorum icimden. Babamin görmedigini saniyorum ama babamda çocuğu göruyor ve sanki pisman gibi, çünkü uzuldugumu göruyor ve benim için bir şeyler yapmak istiyor. Yorumu nedir acaba? Rüyanın unsurları: oyun parkı, sevgiliyi, sevdiği çocuğu görmek.

Rüyada oyun parkı görmek yorumu

Merhaba,

Rüyada bir oyun parkı görmek bu rüya size eğlence ve zevk için zaman ayırmanız gerektiğini önerir. Ruyada sevgiliyi görmek sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığını belirtir. Insanlar çoğu zaman hep başkalarına ozenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir ozenti duymayan yani kimseyi taklit etmediginizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargilarinin farkinda olan insansiniz anlamına gelir.

“Rüyada Oyun Parkı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada oyun oynamak
Rüyamda bir yerde oyun oynanırken oyun sırası bana geldiğinde anlamadığım bir aksilik oldu (makara gibi bir şey dolandı) başıma bir felaket geleceği söylendi.
29, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, mutsuz

yldrm merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya hayatı biraz daha ciddiye almak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir