Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oyuncak At Görmek

Rüyada oyuncak at neye çıkar?

Merhaba. Biraz önce gördüğüm bir rüya ile ilgili bir yorum alabilir miyim. Rüyamda koyum mavi ve dalgalı bir denizden bembeyaz bir oyuncak at çıktı, sahil kayalıklı hava biraz kararmış idi. Oyuncak atın boynunda 2 kez ısırılmış gibi diş izleri vardı, sanki gerçek kan lekesi gibi görünüyordu. Sonra at canlandı bana doğru koşmaya başladı,  sonra kaçmaya çalıştım fakat beni yakaladı ve boynumdan ısırarak öldürdü. Düzgün bir yorum yapabilecek var mı ?

Teşekkür ederim. 27 Yaşındayım ve yeni bir iş hayatım başlamak üzere.

Rüyada oyuncak at görmek tabiri

Rüyada oyuncak at görmekRüyada oyuncak at görmek, henüz olgunlaşmamış, size yaklaşmakta olan büyük bir kısmeti işaret eder. Atın canlanması, reel hayatınızda yaklaşan kısmetin gerçekleşeceğini gösterirken, size saldırması içinizdeki korkuların açığa çıkmasını temsil etmektedir. Öldüğünü görmek ise yaşamınızda negatif duygu yorğunluğunun yüksek olduğu bir dönem geçirdiğinizi göstermektedir.

Rüyada oyuncak at almak, uyanık yaşamınızda çevrenizdeki kimi sevdiklerinizi mutlu etmek için neler yapabileceğinizi araştırdığınızı temsil eder. Rüyada oyuncak at ile oynamak, oynadığını görmek, şartlar ne olursa olsun hayallerinizden vazgeçmemek gerektiğini, onları gerçekleştirmek için çalışmalarınıza devam etmenizi tavsiye eder.

“Rüyada Oyuncak At Görmek” için bir yanıt

Ruyamda kursun sınavı vardi oyuncak at yapiyorduk hocamiz ödül olarak atlari hediye ediyordu benle bir arkadas yarışacaktik arkadas haksizlik etti hediyeyi ben kazandim yani atı ben aldim ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir