Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Oyuncak Silah Görmek

Rüyada oyuncak silah neye delalet eder?

Rüyada oyuncak silah görmekLise sınıfımla ve lisede samimi olduğum arkadaşlarla karanlık bir odada oturuyoruz, çok büyük bir oda ve içinde kantinde var ama kantin karanlık değil net görülebilecek şekilde aydınlık, bu kantinde de oyuncak silah satıyorlar ama bu tabanca yapay mermi atıyor,  yani gerçeğe yakın kuru sıkı gibi bir şey ve bu silahın altına fener takıyorum, feneri yakmak için sürekli yanındaki pimi ileri geri oynatmam gerekiyor, oynatarak feneri yakıyorum ve ışığı odadaki arkadaşlarıma tutuyorum, onlarda “yapma” deyip bağırıyorlar, bende söndürüyorum.

Sonra silahımla oyalanmaya başlıyorum, şarjörünü vs dolduruyorum, en sonunda belime takıyorum. Sonra arkadaşım bir müzik açmamızı istiyor, müziği söylüyor  ama bir okuldan bir öğretmenimiz karşı geliyor buna, bende diyorum arkadaşıma tamam ben halledeceğim ve müzik çaların yanında olan arkadaşıma gidiyorum, müzik çalarda kantinin içinde biraz köşede kalıyor ve ufak bir pencereden arkadaşıma müziği açmasını söylüyorum, oda yanlış müziği açıyor, biz bununla dalga geçiyoruz, gülerken ben tekrar kantine gidiyorum, içeri giriyorum.

O ara içeriye silahlı biri geliyor, silahını kaldırarak içeri giriyor ve kantindeki kadına silahını doğrultuyor, kafasına dayıyor, en sonunda bende atılıyorum adamın silahını havaya kaldırıyorum ve kendi silahımı adamın kafasına yaslayıp ateş ediyorum, adam ölüyor, sonra adamın silahını alıyorum bu sefer onun silahıyla ilgileniyorum, dolduruyorum belime takıyorum, kendi silahımı da bırakıyorum, bunlar olurken sabah oluyor, dışarı çıkıyoruz. Bu girdiğimiz odanın bahçesi varmış, başka arkadaşlarım bahçede televizyon izliyorlar, park gibi bir yer var, bazıları orada oturuyor, sonra birden babamı görüyorum ve artık çok şerefsiz haklarsın diyor bana, bende evelallah diyorum, arabaya yaslanıyorum, burada uyandım. 18, Erkek, bekar, okuyor

Rüyada oyuncak silah görmek yorumu

Rüyada karanlık bir odada olduğunu görmek kişinin gerçek hayatındaki korku ve endişeleri hakkında bilgi verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür.  Rüyada kantin görmek duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay bir yol aradığınızı gösterir.

Rüyada oyuncak silah görmek rüya sahibini kara kara düşündüren ve onun elini kolunu bağlayan, çaresiz bir duruma düşüren bir soruna çözüm bulacağını ve artık yüzünün güleceğini temsil eder. Rüyada oyuncak silahla oynadığını görmek gerçek hayatta sizi etkilemiyor gibi görünen bazı gizli öfkelere sahip olduğunu, sizi öfkelendiren bir şeye fazla kafanızı takmadığını ama içinize attığınızı temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar arasında bir alaka yok bu durum gerçek hayatta kafanızı çok karıştıran bazı durumlarla karşı karşıya olduğunuzu ve hatalı bir şeyler yapmamak için öfkeni kontrol etmeyi ve sakin düşünmeyi başarmak gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Oyuncak Silah Görmek” için 4 yanıt

Camdan içeri silah sıkılması
Dün gece eski oturdugumuz evde oturuyordum, esyalar bile ayni yerli yerindeydi, aniden disaridan bir suru insan evin icine camdan silah sıktı, duvarlar delik desikti, yere yattim nefesimin tikandigini hissettim, evde tek basimaydim cam cerceve ne varsa hep tuzla buz oldu, tabirini yorumlarsiniz sevinirim. Yas :21, Medeni hali : bekar, Is : satis danismanligi, His : Korkulu ve saskin.

Betül selam, rüyada eskiden oturduğu evde olduğunu görmek geçmişe özlemin simgesidir. Birilerinin camdan içeri ateş etmesi sanıldığı gibi kötü bir anlam taşımamakta ve ani bir gelişme sonucu hayallerine kavuşma konusunda karşına yeni imkanlar çıkacağını, bunun sayesinde yaşamının istediği istikamette ilerlemeye başlayacağını, işlerinin açılacağını ve yaşamının güzelleşeceğini işaret etmektedir.

Rüyamda oyuncak silahla camdan dışarı sıkıyorum. Ama bu ailahın sıcak ve can acıtıcı kurşunu var. Silah bi çocuğun koluna geliyor bende saklanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir