Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Oyuncak Tavşan Görmek

Rüyada oyuncak tavşan görmek neye delalet eder?

Rüyada oyuncak tavşan görmekRüyamda mavi renkli bir oyuncak tavşanın bir gözü yok, bir gözü de beyaz bir düğme idi. Bu düğmenin kendi kendine kopma sesini net olarak duydum. Sonrasında iğne iplik ile bir çift siyah düğmeyi tanımadığım bir erkeğin aynı oyuncağın göz yerine diktiğini gördüm. Dikerken “ben elimden geleni yaptım” diyordu. Rüya bana çok ilginç geldi. yorumlamanızı rica ederim.

Rüyada oyuncak tavşan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada oyuncak görmeniz çok özlediğiniz birini yakında göreceğinize işarettir. Bu konuda oyuncak rüya yorumu sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.  anlatılmaktadır.

Rüyada tavşan görülmesi, şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Bakınız rüyada tavşan sayfası.

“Rüyada Oyuncak Tavşan Görmek” için bir yanıt

Rüyamda annemlerin evdeyim. çizgi film kahramanlarından çıkmışcasına evde oyuncak tavşan ve bir kaç diğer hayvan var. Kafeste beyaz oyuncak tavşan evden gitmek istiyor. bende onu dışarı cıkartmaya çalışıyorum ve tavşanı alıp atıyorum kapıdan dışarı kapıyı da ardından kapatıyorum hemen. Yorum için teşekkürler. 28, Kadın, evli, muhasebe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir