Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Oyuncak Tren Görmek

Rüyada oyuncak tren görmek neye işarettir?

Selamlar, tabirini istediğim rüya şöyle: Rüyamda arkadaşımla süreye karşı yarışılan bir yarışmadayız. Arkadaşım beyaz bir oyuncak trene binmiş ama sürekli yere düşüyor. Yeri kaplamış doğal bir kar var. Pembe oyuncaklar var onları koparıp topluyorum. Demirden bir yerlere tırmanıp kırmızı oyuncak gemiler topluyorum sonra. Bunların anlamı nedir? Rüyamın yorumu için şimdiden teşekkürler.

Rüyada oyuncak tren görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada oyuncak tren görmek, oyuncak trenle oynamak, oyun treni almak, kendi yaşamınız ve kendi kararlarınız üzerinde daha fazla kontrol ve güç istediğinizi işaret eder. Kişisel gelişimin ifadesidir.

Dikkat ederseniz rüyanızın ana unsuru oyuncak görmektir; oyuncak trene binen birini görmek, oyuncak gemi görmek, pembe oyuncak görmek gibi. Bunların genel anlamı uyanık hayatınızda çocukluk yıllarına olan hasretinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada oyuncak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Oyuncak Tren Görmek” için 2 yanıt

Rüyada oyuncak silah görmek
Merhaba ben rüyamda erkek arkadaşımın babasını gördüm normalde de tanışıyoruz . onların ailesinin bulunduğu bir ortamdayım babasının oyuncak silahı vardı değişik acıtan kurşunu vardı . herkes onun ne kadar iyi kullandığını anlatıyordu . sonra bana da bir tane veriyorlar komşu olduğumuz için ben alt katın balkonundayım o da kendi balkonunda bana ateş etmeye çalışıyordu ama oyun gibi gülerek en son ben ateş ettim ve evime geldim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir