Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Özdilek Alışveriş Merkezini Görmek

Rüyada Özdilek alışveriş merkezini görmek neye işarettir?

Merhaba, ben 29 yaşında evli bir çocuğu olan bir bayanım, anlatacağım rüyayı bir kaç yıldır belli aralıklarla görüyorum, hayırdır inşallah diyerek başlıyorum.

Afyon’a gittiğimi ve orada büyük bir alışveriş merkezi olan Özdilek’e gidemediğimi görüyorum yani amaç hep Özdileğe gitmek istiyorum niyet ediyorum ama bir türlü olmuyor. Bu arada gerçek hayatta da yüksek okula o şehirde gittim ve annemi okulumun bahçesindeki hastanede kaybettim. Özdilek’te bu okula ve hastaneye çok yakın, şu anda bu şehirden çok uzak bir şehirde yaşıyorum. Yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada Özdilek alışveriş merkezini görmek tabiri

Rüyanız, anılarına bağlı, geçmiş günlerini özleyen, rahmetli annesine çok düşkün bir insan karakterini simgelemektedir. Anneniz ile yapmak isteyip yapamadığınız, gitmek isteyip de gidemediğiniz bir yer var ise bunun bilinçaltınızdaki bir yansıması olabilir gördüğünüz rüyalar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alışveriş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Özdilek Alışveriş Merkezini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada alışveriş merkezinde havuz görmek
Rüyamda bir alışveriş merkezindeyim, ortasında kocaman bir havuz var ve alışveriş merkezinin içinde evler. bir evin köşesinde eski sevgilimi sigara içip köşeden beni izlerken görüyorum, sonra neden beni izliyorsun diye sormak için yanına gidiyorum.
Döndüğümde üzerimde eski sevgilimin köşede beklerken üzerinde olan mavi gömlek vardı. mavi gömleği bana verirken görmedim ama mavi gömleği benim üzerimdeydi bende bunu bir tanıdığa gösteriyordum diyordum ki: bilerek verdi bu gömleği, hep onu hatırlayayım diye ardından ünlü insanlar ve akrabalarım kadın kadına cinsel bir yakınlaşma yaşıyorlardı.
Açıkçası ben bu mavi gömleğin (eski sevgilimin) mavi gömleğinin üstümde olması ne demek çok merak ediyorum lütfen yorumlayabilir misiniz ?

Yeşim merhaba,
Rüyada Alışveriş merkezini gezmek, gezdiğini görmek sosyal yönünüzü geliştirme, insanlarla daha iyi iletişim kurmanın yollarını aradığınızı işaret eder.
Eski sevgilinizi görmeniz, aranızda halen bir şeyler ya da çözülmemiş konular olduğunu gösterir.
Rüyasında gömlek görmek konusunda detaylı bilgi gömlek sayfasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir