Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Özel Harekatçı Olmak

Rüyada Özel Harekatçı Olmak Neye İşaret Eder?

Rüyamda özel harekat eğitim alanındaydım, bekliyorum. Bir ses “asteğmen olmak isteyenler üniformaları giysin, özel harekatçı olmak isteyenler beklesin” dedi. Ben de askeri üniformalara baktım omuzlarında yıldızlar falan vardı. Kendi kendime “ben buraya özel harekatçı olmak için geldim bekleyeceğim” dedim. Sonra bir anda eğitimler başladı. Üzerimde yeşil tshirt altımda yeşil askeri kamuflajlı pantolon vardı. Koşuyorum ama çok zorlanıyorum çünkü dizlerim acayip ağrıyor. Sonra ben pes etmedim bir anda ağrılarım geçti ve antrenmanda en önde koşmaya başladım. Antrenmanı dağ yamacı gibi yüksek bir yerde yapıyoruz. Helikopter çıkmış, bizi takip ediyor. Çocukluk arkadaşım da vardı, onunla ikimiz elimizde küçük bir top var, diğer antrenmandaki arkadaşlardan birbirimize atarak kaçırıyoruz. Eğitimin amacı bu. O küçük topu diğer arkadaşlardan kaçırırken gayet başarılı oluyoruz, beğeni falan alıyoruz.

Neyse kacirirken ben yere dusuyorum ve komutan bu topu benden almaya calisiyor. 2 kale direginin arasindan gecirmek icin elimde topla manevralar yapip geciriyorum. Sonra bir anda ortam degisiyor gece vakti. Ben okuldanezun olmusum ustumde yesil tshirt altimda kamuflajli pantolon ve sirt cantasiyla bizim mahalleye geliyorum. Gece vakti. Ay ışıgi aydinlatiyor etrafi. Annemi goruyorum. Annem sonunda hayallerin gercek oldu diyor aglayarak ve bana sariliyor. Peki sozlu mulakati naptin diye sordu. Ben de sahi sozlu mulakata daha girmedim diyorum kendi kendime. Okulu bitirdigime gore yuzde 90 gectim diyorum. (Normalde namazlarimi kilan bir insanim bu ruyayi gormeden once sabah namazi vakti agirlik coktu ama cok fena hem de. Sonra uyuyakaldim bu ruyayi gordum. Uyuyakalmamla uyanmam aradi 10 dakika. Bu 10 dakikalik arada bunu gordum ve sabah namazi vakti gecmemisti ve uzerimdeki agirlikta kalkmisti.)

Rüyada Özel Harekatçı Olmak Nasıl Yorumlanır?

Emre merhaba, hakkında bilgi vermemişsin, bu nedenle sağlıklı bir yorum yapılamaz. Yazdıklarından anladığım kadarıyla sen şu anda asker değilsin, büyük ihtimalle öğrencisin. Bu durumda rüyanın odak noktası rüyada asker olduğunu görmek veya askeri eğitim ya da özel harekat personeli eğitimi almak olarak düşünülebilir ki bunun anlamı rüya sahibinin şu anda bazı zorluklar yaşadığını ve sıkıntılı bir dönem geçirdiğini gösterir ancak sabır ve çabaları ile bunları atlatacağına, başarıya ulaşacağına delalet eder. Lütfen asker rüya yorumu sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir