Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Özel Hastane Görmek

Rüyada özel hastane görmek neye delalet eder?

Rüyada özel hastane görmekBen şu an çok hastayım, rüyamda da zaten ağır hasta olan ve hastanede yatılı olarak kalan dayımın oğlunun kaldığı özel hastaneye gidiyordum, dayım beni kuzenimin kaldığı odaya götürüyor, ben oraya gitmek istemiyordum ancak dayımın ısrarı üzerine gidiyordum, kuzenimin hastalığının ağırlaştığını görüyordum, sonrada odadan çıkıyordum, bu ne demek?

Rüyada özel hastaneye gitmek nasıl yorumlanır?

Merve merhaba. Rüyada özel hastane görmek rüyayı gören kişi için şifa bulmaya işaret eder, kişi hasta ise sağlığına kavuşmaya, halen sağlıklı ise sıhhatli bir yaşam sürmeye delalet eder. Hastaneye gittiğini görmek rüya sahibi kişi için fiziksel olarak iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeye delalet eder.

Rüyada kuzenini görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunu ve bu üzüntüyü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyanızda onun yanına gitmek istememeniz herhangi bir sebeple bu üzüntünüzü hiç kimseyle paylaşmamayı düşündüğünüzü anlatmaktadır.

Rüyada hasta kuzeni ziyaret ettiğini görmek yaşamınızda bir denge aradığınızı simgeler bu rüya yanı zamanda geçmişte yaptığınız bir yanlışı düzeltme arayışınızı ya da hatanızdan kaynaklanan sıkıntıyı telafi etme çabanızı gösterebilir. Onun durumunun ağırlaştığını görmeniz onun iyileşmesine rivayet edilir.

“Rüyada Özel Hastane Görmek” için bir yanıt

Bundan 5 buçuk ay önce babamı kanserden dolayı kaybettik, bu sabah uyanıp onun vefat ettiği odaya gidip bir daha uyudum o sırada bir rüya gördüm. Babam hastane gibi bir yerdeydi hava da karlı yağmurluydu, yerler ıslaktı, basık bir hava vardı. Küçük bir odadaydı bir çantayla yanına ziyarete gittim, yüzü asıktı hastaydı, tıpkı son günlerindeki gibi, üzerinde sürekli giydiği mavi gömleği vardı, bende çantamdan aynı gömleğin kirlisini çıkardım “bu senin ölürken ki gömleğin” diyordum. Morali bozuluyordu ölmek istememiş gibi ama gerçekte o gömlek yoktu üstünde sonra üç kere sol elini üç kerede sağ elini öpüp başıma koyup kulağına Allah senden razı olsun deyip gidiyordum, sonra rüyamda rüyadan kalktım şaşırmış ve üzülmüş durumdaydım, rüya içinde rüya görmüştüm gerçek gibiydi rüyamda buna inanamıyordum sonra abim arıyordu neden okula gitmedin diye bende ağlayarak uyuya kaldım diyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir