Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Özel Yetenekleri Olduğunu Görmek

Rüyada özel yetenekleri olmak neye işaret eder?

Eşimle beraber evdeyiz, şu andaki evimizde değil, evde misafir var ve bir oğlumuz var, sarışın renkli gözlü yakışıklı bir oğlumuz, yalnız eşime karşı cephe almış durumda, çocuğumuz 9 10 yaşlarında olmasına rağmen eşim çocuğu sevdiğini söylüyor, çocukta “hadi ya nasıl sevgiymiş bu, istemiyordun beni” gibisine konuşuyor, şaşırıyorum, misafirlerin önünde tartışmalarını istemiyorum ve o anda psişik yeteneklerimin olduğu ortaya çıkıyor ve ortamı bir anda değiştiriyorum, bahçeden eve geçiyoruz misafir şaşırıyor ve ona dönüp “sadece ortam değişikliği gerekiyordu” diyorum, o anda gerçekte var olmayan çocuğumuzla eşimin sarıldığını görüyorum ama bunu ben yaptım hatta oğlumuzda da varmış özel yetenekler, bende de varmış.

Daha yeni evliyim, çocuğum yok psişik yeteneklere ilgim var fakat aklımı kurcalayan bir şey değil, bir çok kere rüyamda oğlum olduğunu görüyorum, bu ne demek özellikle bu rüyanın tamamı nasıl yorumlanır? eshal, 30, Kadın, Evli, Çalışıyor, uykudan uyanmış şaşkın ama meraklı.

Rüyada özel yetenekleri olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Eshal merhaba. Rüyada erkek bebek görmek iyidir, bozulmamış temiz ahlakınızı gösterirken rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada erkek bebek sahibi olduğunu görmek çabuk ve güzel bir habere işarettir. Bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler.

Rüyada özel yetenekleri olduğunu görmek büyük ve gelişmiş bir hayal gücüne, yaratıcı zekaya sahip olduğunuzu ifade etmektedir ve sahip olduğunuzun güçlerin farkına varmanız, onları kendiniz ve sevdikleriniz için kullanmanız  gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Özel Yetenekleri Olduğunu Görmek” için 7 yanıt

Yetenek yarışmasına katılmak
Eşim rüyasında beni görüyor. Tv de bir yetenek yarışmasına iş yerinden bir erkek ile katıldığımı ve ona haber vermediğim için şok olduğunu söylüyor. İngilizce danslı şarkı söyleyeceğimi fakat başaramadığımı görmüş. Eşim 38 yaşında web işi ile uğraşıyor. Ben de yanı yaştayım. Yorumlarsanız sevinirim. Tesekkür ederim, ben büro personeliyim.

Duru merhaba, rüya eşinize yorumlanmalıdır ve bu durumda rüya “karısının yetenek yarışmasına katıldığını görmek” şeklinde ele alınmalıdır. Eşinizin rüyası gerçek hayatınızda aranızda halledilmesi gereken bazı ufak tefek meseleler olduğunu anlatırken öte yandan da yaşamın acımasız rekabet şartlarına uyum göstermek ve bunun için gerekirse yeni yollar ya da yöntemler denemek gerektiğini ifade etmektedir.

Ben rüyamda ellerimi birbirine carptiriyorum ve insanlari yanima doru cekebiliyorum, elimi kime uzatsam o yondeki insan yanima cekiliyor, bazen yuksekteki kisileri yere dusurebiliyorum, rica etsem yorumlar minisiniz?

Rüyamda 2 kız 2 erkek çocuğu evlerindeki korkunç kadından kurtarıp evime götürüyorum, götürdüğümde bize robota benzer korkunç şeyleri musallat ediyor ve ben orada kapıyı tutuyorum girmesin diye. Sonra o an beynimde boşluk hissederken sadece kapının kilitlenmesini düşünüyordum ki kapı kilitlendi, monta ettim kapıyı ellerimden güç çıkıyordu öldürebiliyordum.

Merhaba, ben rüyamda insanların benimle ilgili sürekli özel olduğuma dair konuştuğunu gördüm. Zaten normal hayatım da çok tuhaf bir ortamda kimseyi tanımadığım halde (garsonu bile) bir şekilde bana ücretsiz yer ayırıyorlar veya sokakta gördüğüm lokanta çalışanları ortada fol yok fos yokken birden bire bana “buyurun” diyorlar. Oysa ben sadece önlerinden geçiyorum. İnsanlar bana ilk anda bir sevgi besliyor vs. Sizce bu rüyayı hayatımla ilişkilendirirsek tam olarak ne anlama gelir ?

Merhaba, ben rüyamda beyin gücümle perdeleri ve saati parmaklarimla hareket ettirebiliyordum o kadar. Büyük güç hissettim ki sabah kalktıgımda tekrar yapmak istedim, bu neye işaret?

Ben rüyamda orta yaşlı bir adamın bana bir cihaz verdiğini gördüm. Cihazın bir yüzünü dünyaya döndürdüğümde her şey alt üst oluyordu. Küçük kızımı da içine çekiyordu, bende elimden atıp her şeyi bir kenara bırakıp kızımı kurtarıyordum. Cihazı Kendime çevirdiğim zaman her şey eski haline dönüyordu. Bu gücü insanlara göstermek istiyordum tabi inanmıyorlardı. Taki ben gösterene kadar. Bunlar ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir