Kategoriler
İsimler

Rüyada Özer İsmi

Rüyada Özer ismi neye işarettir?

Ben rüyamda evvelki sevgilimin beni bıçaklamak istediğini gördüm, eski sevgilim teneffüste beni okulun koridorunda sıkıştırdı, boğazımı sıkıp “sen beni nasıl bırakırsın” dedi. Ben ağlıyor, “bırak beni, imdat” çığlıklar atıyordum. O sırada cebinden bir bıçak çıkardı ve “seni öldüreceğim” dedi, tam elini kaldırıp bıçağı saplayacağı sırada üst sınıflardan Özer adında bir çocuk eski sevgilimin elini tuttu ve onu kenara savurarak beni kurtardı. Rüyadan çok korktum, başıma bir şey mi gelecek? 17 yaşında öğrenci kızım.

Rüyada Özer ismi neye yorulur?

Sema merhaba, lütfen ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını okuyun. Rüyada bıçaklandığını görmek uyanık hayatınızda bir ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu tür rüyalar insanın kendine güveni azaldığı zamanlarda sık görülmektedir. Ancak siz tam bıçaklanmıyorsunuz sadece eski sevgiliniz sizi bıçaklamak istemiş ki bu konuda açıklama rüyada bıçak görmek sayfasında yer almaktadır.

Özer isminin anlamı yiğit, doğru kişi demektir. Rüyada Özer ismini duymak, Özer olarak çağrıldığını görmek bir ikilemde olduğunuzu ve doğru karar verme çabalarınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir