Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Özgürlük

Rüyada özgürlük neye işaret eder?

Merhaba, ben 22 yaşında üniversite öğrencisi bekar bayanım. Rüyalarım genellikle neşeli ve mutluluk içeren türde olur ve bazende kuş gibi uçtuğumu görürüm. Ancak bu son gördüğüm rüya biraz can sıkıcıydı.

Rüyamda bana zarar vermek isteyen biri vardı ve ondan kaçıyordum. O adamdan kaçarken sık ağaçların olduğu bir ormana girdim. Adamdan kaçayım derken bu seferde ormanda kayboldum. Saatlerce yürüdüm, koştum, eve dönüş yolunu bulamadım. Ormanda mahsur kalmıştım ve beni en rahatsız eden şey geceleri rüzgar sesi idi, nedense bu sesten çok korkuyorum. Ormandaki hayvanlar bana zarar vermiyor tam aksine meyve toplamada yardım ediyordu, ağaçlara çıkıp bana hiç bilmediğim meyvelerden koparıp bana atıyorladı. Bende bu meyveleri yiyerek hayatta kalmıştım. Akşam olduğunda içimi hüzün kaplıyor, ailem ve arkadaşlarımı hatırlayıp ağlıyor ve tutsak olmanın ne kadar kötü olduğunu düşünüyor, özgürlüğün kıymetini anlıyordum. Bir gün kocaman bir kuş geldi ve beni üzerine alıp birlikte uçmaya başladım. Anladığım kadarıyla beni eve götürüyordu ve uzaktan evimizi gördüğümde özgürlüğüme kavuştuğumu anladım. Bu fanstastik rüya neye işaret ediyor. teşekkür ederin.

Rüyada özgür olmak tabiri

Kübra selam,

Görmüş olduğun rüya reel yaşamında geçmişten gelen bazı korkuların açığa çıkmasını veya sana zarar vermek, seni aşağılamak ya da zor durumda bırakmak isteyen birisinin varlığını gösterebilir veya  hedeflerine ulaşmak ve başarı düzeyini korumak hakkındaki endişelerini yansıtabilir. Ancak rüyanın sonunda özgürlüğüne kavuşman tüm bu olumsuz faktörlerin sona ereceğini ve sende oluşturduğu olumsuz duyguların ortadan kalkacağını ifade etmektedir. Dilersen rüyada unsurların anlamlarına birer birer bakarak mesajı kontrol edebilirsin.

Rüyada özgürlük, özgür olmak veya özgür kalmak rüyayı gören kişinin yakın geçmişte yaptığı işler, attığı adımlar veya giriştiği yatırımlarda başarılar elde ettiğini veya edeceğini, bu sayede elde edeceği kişisel güç ile daha da mutlu ve güçlü olacağını temsil eder.

“Rüyada Özgürlük” için bir yanıt

Rüyada özgür olmak veya rüyada özgür kalmak, özgür birini görmek konularında deneyimlerinizi paylaşınız. Bu bilgiler bir araya geldiğinde önemli bir bilgi deposu oluşacaktır. Görüş ve düşünceleriniz bizim için değerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir