Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ozon Tabakası Delinmesi

Rüyada ozon tabakası ne demektir?

18 yaşında okuyan bir gencim ilk kez rüya gördüm ve anlamını merak ediyorum. Rüyamda gece ağabeyimle eve gidiyorduk ama kendi evimize değil bunu çok iyi hatırlıyorum. Bir an gök yüzünde ozon tabakası delinmiş bir şekilde gibi gökyüzünde renkli bir delik oluşmuştu ve her tarafa bir şeyler saçıp etrafı yıkıyordu. Abimle eve girdik bir süre sonra ben abim babam dışarıya çıktık ve dışarıda her yer yıkık bir şekilde idi, herkes etrafı temizliyordu, hava çok güzeldi ama yerler buz tutmuş bir şekildeydi.

Tüm insanlar bir araya geliyordu sığınacak yerler oluşturuluyordu. insanların arasında gezen tavuk köpekler vardı ve bir civciv görüp ona bir şeyler yedirmek istedim. İnsanlar sansarlara yuva yaptıklarını söyledi. babamla annemi aramaya basladık, babam telefonla arıyordu, sonra benim aramamı istedi, ellerimde bir şeyler vardı ama tam hatırlamıyorum orasını bende telefonla tekrar aradım annemi ve ulaşamayıp annemin arkadaşını aradım, haber vermesini istedim.

Abim geldi yanımıza ve elinde bisküvi vardı onu benimle paylaştı bir şeyler konuştuk sonra ve böyle bitti. Bu benim ilk rüyam saat 5. 30du uyandım uyuyamayıp bunu yazmak ihtiyacında hissettim kendimi ve saat 6. 20 ben bunu yazıyorum acaba rüyamın anlamı ne çok merak ediyorum.

Rüyada ozon tabakasının delindiğini görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya kabus rüyalar olarak nitelendirdiğimiz gruba girip, bir mesaj vermezler, açıklaması – yorumu yapılmaz.
Bu tür rüyalar genellikle gerçek yaşamda yoğun stres, büyük üzüntü, bir kayıp, aşırı yorgunluk veya kafayı belirli bir şeye aşırı takıldığında görülür. Lütfen bir kaç dakikanızı ayırın ve bu mesajıma bir yanıt yazınız. Gerçek yaşamınızda bugünlerde yukarıda yazdığım şeylerden biri veya birkaçı yaşamınızda var mı? belirtiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir