Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Özür Dilenmesi

Rüyada özür dilenmesi neye işaret eder?

4 gündür rüyamda hep yeni ayrıldığım eski sevgilimi görüyorum, her gördüğümde barışıyorduk. Sonra eski sevgilimle aynı asansöre bindik ve benden özür diledi. Son olarak dün gece gördüm ve eski sevgilimin eski sevgilisi rüyama gelip “değdi mi tüm yaptıklarına” dedi ve sonra uyandım. Kafayı yiyeceğim, rüyada özür dilenmesi, eski sevgilinin özür dilediğini görmek ne anlama geliyor ? 23 Aralık 2009, 03:44.

Rüyada özür dilenmesi neye yorumlanır?

Sevdiği, değer verdiği insandan ayrılan kişiler sık sık ayrıldıkları kişileri değişik ortamlar ve konularla rüyalarında görürler ve sizin rüyanızda bu kategoridedir. Eski sevgili sayfasını okumak ilginizi çekebilir. Öte yandan rüyada özür görmek nedir derseniz lütfen özür dilemek rüya tabirleri sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Özür Dilenmesi” için 2 yanıt

rüyamda kısa bir süre önce ayrıldığım erkek arkadaşımın benden aslında senin suçun yok dediğini ve özür dilediğini gördüm belki bilinç altıdır ama bilmiyorum yinede .

selam, ben bugun eski sevgilimi ruyamda gordum. Arabadaydik sonra sarki acti. Sarki soylerken ben uzuldum. Sonra bana bakti ve ozur diledi. Beni affet dedi. Ben 2 aydir ayrildim ondan ama hala deliler gibi seviyorum. Sizce bu ruya ne anlamina geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir