Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Özürlü Görmek

Rüyada özürlü birini görmek neye işaret eder?

Rüyamda özürlü birini seviyordum, elinden bir şey bulaşıyordu, annem ağladı ve hastaneye gittim. Bu ne demek? 20 yaşında, Kadın, Bekar, Öğrenci, Ruh hali normal.

Rüyada özürlü neye yorulur?

ozurluRüyada özürlü birini görmek, kendi zayıflık ve muhtaçlık duygularınızı ifade eder. Rüyada özürlü birini sevmiş olman ise şu anda doğru yolda olduğunuzu ve bu yoldan sapmamanız durumunda hayallerinize kavuşacağınızı gösterir. Bakınız rüyada aşık olmak rüya tabirleri sayfası. Rüyada özürlü olmak, özürlü olduğunu görmek, hayatınızda pek çok engelle karşı karşıya olduğunuzu ve onları aşmak için tam potansiyelinizi kullanmanız gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Özürlü Görmek” için 3 yanıt

Merhaba; adım Zeynep, 33 yaşındayım, evliyim, bir firmada ön muhasebeciyim, oldukça sakin bir şekilde uykuya daldım, gerçi aklımda bir kaç şey son zamanlarda hep var. İlki çocuk sahibi olmak istiyorum ama 2 yıldır denesek te olmuyor. Diğeri de bizden uzak olmasını istediğim bir arkadaş var kadın ama o özellikle eşimin peşini bırakmıyor, sürekli iş bahanesiyle yakınımızda. Eşim de hep onun aklına uyuyor, herkese zarar veren bir kadın. Ben de artık eşimin aptallığına kızıyorum ama dediğim gibi uyurken sakindim.

Bu sabaha karşı rüyamda çok karışık şeyler gördüm. Bir evin içinde kucağımda 8-9 aylık bir erkek bebek vardı. Uykudan uyanmıştı ve ben de ona mama yedirecektim. Benim mi başkasının mı bilmiyorum çocuk. O sırada annemlerin gerçek hayatlarındaki evlerindeyiz. Balkona baktım ve orada bizim akrabalardan özürlü bir kız var, onu gördüm, öylece oturuyor bir sandalyede. Kendisi gerçekte de yürüme engellidir. Rüyamda bütün gece balkonda kalmış ve çok üşümüş, anneme durumu söyledim ve içeri alıp doyurmasını söyledim ama ben kendi elimle yardım etmekten çekindim nedense.

Sonra başka bir rüyaya geçtim. Babamla birlikte bir caminin avlusuna geldik, babamın sağdıcı var gerçek hayatta. O ölmüş ve cenaze namazı kılınacak. Babam namaz kılmaya camiye girdi, ben uygun olmadığımı söyledim ve girmedim. Avluda beklemeye başladım. Avluda basamaklı kısımlar vardı ve her yerde beyaz plastik sandalyeler vardı. Tam bir basamağın alt kısmında kuytu köşedeki bir sandalyeye oturacaktım ki annem geldi ve yanına çağırdı. Sandalyeyi bırakıp yanına gittim.

Zeynep merhaba, ilk rüyanız özel yaşamınızda kendinizi bir nedenle suçlu hissettiğinizi ve bu suçluluk duygusunun sizi rahatsız ettiğini ifade etmektedir.
İkinci rüyanız ise yaşamınızda çok hayırlı, büyük bir değişime işaret olup, bu değişimle birlikte selamete çıkacağınızı, korku ve endişelrden uzaklaşıp, aydınlık günlere kavuşacağınızı işaret etmektedir.

Çok teşekkürler, içime su serptiniz. Belli başlı simgeler olmadığı için ve karışık olduğu için rüyamın yorumunu bulamamıştım ve açıkçası korkmuştum. Şimdi daha iyiyim. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir