Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Paçada Pislik Görmek

Rüyada paçada pislik görmek ne demek?

Rüyamda sahilde bir bayan turistle samimi bir şekilde sohbet ediyoruz beni daha önceden tanıdığını söylüyor. Beni sevdiğini söylüyor, kadın üzerini çıkarıp uzanıyor, yüzü güzel ama vücudu pek hoş değildi sanki hoşlanmadım. Daha sonra yanından ayrılıyorum ve kalabalık bir sahilde üzerime bir örtü alıp pisliğimi oraya yapıyorum fakat dışkı paçama bulaşıyor. Etrafta olanlardan bir kaçı bana tuvaleti gösteriyor ama yinede oraya yapıyorum.

Daha sonrada bir poşet veriyorlar bana, oradan alırken elimi bulaşıyor ve poşete alıp gittim. Bunların anlamı nedir?

Rüyada paçada pislik görmek yorumu

Rüyada bok görmek sık görülen bir rüya çeşididir. Bazı büyük yorumculara göre bu çok iyi bir rüyadır; bolluk, rahat, sağlık demektir. Diğer grup yorumculara göre rüyada bok görmek hastalık, insanlardan çıkar sağlamak, haram mal olarak yorumlanmaktadır.

Paçanıza ya da üzerinize pislik bulaşması ise reel yaşamda kirli, olumsuz, istenmeyen veya itici olduğunu düşündüğünüz yönleriniz olduğunu düşündüğünüzü gösterir. Bunlar utanç verici bile olsa kendine itiraf edip, onları kabul etmek ve kurtulmak için bir şeyler yapmak gerektiğini anlatır. Bu rüya ile alakalı olarak daha geniş bilgiyi rüyada bok görmek yazısında okuyabilirsiniz.

“Rüyada Paçada Pislik Görmek” için 2 yanıt

Büyük hacet yapmak
Rüyamda büyük hacetimi altıma yaptığımı ve onun çok kötü koktuğunu gördüm, bu hayırlı mı değil mi acaba? 24 yaşında bekar bayanım.

Bence rüyanız hayırlı mesajlar vermektedir.
Rüyada büyük hacet, hayatında istenmeyen ve gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamını taşır. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir.
Büyük haceti üzerinize yapmış olmanız ise para kazanmaya Mal almaya işarettir. Bakınız don rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir