Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek neye delalet eder?

Öncelikle Şimdiden Bayramınız Mübarek Olsun. Ben 34 yaşındayım, Özel Güvenlik işi yapıyorum. Rüyamda adı Reşad olan bir padişah gördüm, çok yakışıklı ve heybetli birisiydi. Osmanlı’nın modernleşme zamanı padişahlarından biriydi ama yaşı 30 larda falandı.

Önce onu gördüğümde yaşıyordu ve üzerindeki elbisesi çok güzeldi, kaftan ya da ona benzer bir şey giymişti, başına taktığı askeri ya da padişah başlığı gibi bir şeyde mükemmeldi neredeyse. Sonra ölmüş olduğunu gördüm. Saray içinde hafif birkaç merdiven içinde kalabalık tabutu taşırken bende arkadan normal izleyen birisi gibi yürüyordum. Arkasından saraydan (yada normal eski beyaz köşk) dümdüz,geniş güzel bir cadde yola çıktık. Gerisini hatırlamıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bu rüya neye delalet etmektedir?

İsim / Takma isim : Fatih
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 34
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : bazen umutlu biraz mutsuz
Rüyanızın konusu : Padişah
Anahtar kelimeler : Cenaze

Rüyada padişah görmek yorumu

Rüyada padişah görmekFatih merhaba, bayram dileğin için teşekkür eder, bende hem sizin hem tüm üye, ziyaretçi ve dostlarımızın bayramını kutlarım.

Rüyada padişah görmek onur, ün, yüksek mevki ve mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Bekar için, evlilik, evli için, para, zenginlik ve mutlu bir hayat anlamına gelir. Rüyada dikkat ederseniz önce padişahın güçlü, yakışıklı, zengin, ihtişamlı halini sonra ise ölümünü görmüşsünüz. Burada sizin için ( belki de hepimiz için ) önemli bir ders var. Bu dünya geçici, neredeyse dünyaya hükmeden padişahlar bile gelip, gittiler. Bunun bilincinde olup ona göre yaşamımızı, davranışlarımızı, görüş ve düşüncelerimizi gözden geçirmemiz gerektiğini simgelemektedir. Rüyada padişah olduğunu görmek rüya sahibinin çok büyük hayalleri olduğuna ve bu hayallerinin bir çoğunu gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada vezir görmek rüya sahibinin bir devlet kurumu ile olan bir işinin istediği şekilde neticeleneceğine ve buna çok sevineceğine delalet eder. Vezir olmak veya rüyasında vezir olduğunu görmek kişinin ulaşmayı istediği makama kavuşacağına, isteklerinin büyük bir kısmının gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada ferman görmek mevki sahibi, güçlü birinden yardım göreceğinize işaret eder. Rüyada ferman almak işinde terfi, kazancında artış haberi verir. Ferman nedir? padişahların herhangi bir iş hakkında tuğra veya nisanını taşıyan yazılı emri. Ferman; Farsça bir kelimedir. Emir, irade ve buyruk demektir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir