Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Pahalı Arabalar Görmek

Rüyada pahalı arabalar görmek neyi işaret eder?

3 günde toplam 3 rüya gördüm. Bunları yorumlamanızı rica ediyorum.
1. Rüyamda akşamdı ve Mado Kültür Sarayının önündeydim ve önümden çok pahalı arabalar yavaş bir şekilde geçti ve ben sadece arabalara bakıyordum. Gördüğüm arabalar; AUDİ Q7, BMW X5, MERCEDES, HUMMER
2. Rüyamda aynı iş yerinde çalıştığım bir kız arkadaşımla öpüştüğümü gördüm ne anlama geliyor.

3. Son rüyamda ise bizim evi gördüm ve bir fare pantolonumun paçasından içeri girdi ama öldürdüm. Meğer fare hamileymiş ve pantolonumun içinde yavrularını doğurdu ama onları da öldürdüm sonra birden bire uyandım ve telefonumdan saate baktım saat sabaha karşı 04:00 bu ne anlama geliyor. Yorumlarsanız çok sevinirim çünkü çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Rüyada pahalı arabalar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pahalı, lüks arabalar görmek, almak, kullanmak hayatta kendinize büyük hedefler seçtiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada öpmek, rüyada öpüşmek yakınlık olarak yorumlanır. Kişinin öptüğü kişiden haber alacağına veya karşılaşacağına işarettir. İyi arkadaş kazanmaya da işaret eder. Rüyasında tanıdığı birisini öpen, çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır. İhtiyaçları gidermeye ve düşmana galip gelmeye işaret eder,

Rüyada fare görmek rüya yorumu fare sayfasında bulunmaktadır.

“Rüyada Pahalı Arabalar Görmek” için 4 yanıt

rüyamda benim zengin dayımın kardeşleri evimize porsche,bmw ve ferrari markalı araçlarla geldiler ve ben önce ferrariye bindim sonra porscheye bindim ama porsche de gaza bastım araba çalıştı ve ilerleme başladı sonrada ne olduğunu bilmiyorum çok merak ettim yardım edebilirmisiniz.

Rüyada pahalı araba kullandığını görmek
Merhabalar, Rüyamda pahalı marka bir araba kullanıyorum, en yakın arkadaşlarımın evine giderken yine pahalı bir marka araş kullanan birisi kaza yapıyor, ben arkadaşlarımı alıp kaza yerine geliyorum, tam evimize dönecekken arabayı çalıştırmak için oturduğumda birden araba hareket etmeye başlıyor ve hepimiz uçurumdan yuvarlanıyoruz.
rabia, Kadın, Bekar, Öğrenci, stresli

Rabia merhaba,
Rüyada pahalı araba kullandığını görmek hayattaki hedeflerin konusunda bilgi verir ve kendine yüksek hedefler belirlemiş olduğunu gösterir.
Rüyada kaza görmek, uyarı, terslik, kritik iş yaşamı anlamlarını simgeler.
Arabanın birden hareket etmesi ve arabayla uçuruma düşmek ise zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret eder.
Görüldüğü gibi rüyanın tüm unsurları hakkınızda daha dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatan bilgiler içermektedir.

Merhaba. rüyamda evlenmisim ( ama aslında bekarım) esim vefat etmis ben tek kalmısım. esimin maddi durumu cok iyi söförüm var beyaz porsche’ye biniyorum. ve bildigim bir köy var orada bir akrabamı ziyarete gidiyorum daglık bir yer ne olarak yorumlanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir