Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Pahalı Yemekler

Rüyada pahalı yemek yemek neye işaret eder?

Rüyamda lisede samimi olduğum kız arkadaşımı gördüm. Öğle tatilinde yemek yemeye gidiyorlardı, bende takıldım peşlerine. Onlar yedi bende en pahalı yemekleri söyledim, 2 çeşitte çok kötüydü, adamda farkındaydı ama yine paralarını aldı. Çok pahalı olduğundan hiç param kalmadı ve çok üzüldüm, bir direğin dibine çöktüm. Üzgün üzgün otururken insanlar beni görüp bir koliye para bırakmaya başladılar. İstemem desem de bıraktılar. Yaş 34 ev hanımı bekar.

Rüyada pahalı yemek yiyip parasız kalmak yorumu

Neslihan merhaba, rüyada arkadaş görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada eski bir okul arkadaşını görmek sizin şu anda bazı nedenlerle kendini güvende hissetmediğini, sıcaklık ve sevgi ihtiyacı yaşadığını simgelemekte ve çevrenizle aranızdaki iletişimde bazı endişeleriniz olduğunu göstermektedir.

Arkadaşlarla yemeğe gitmek iyidir ve kişi hakkında güzel gelişmelere işaret ederken sizin pahalı yemekler sipariş etmeniz sizin gerçek hayatta savurgan davranışlarda bulunduğunuzu ifade etmekte, bunun tehlikelerine dikkat çekmektedir. Zaten rüyada da parasız kalmanız savurganlığın sonucunun ne olacağını anlatan bir örnektir.

Öte yandan genel anlamda parasız kalmak kişinin gerçek dünyada yerini kaybetme korkusu yaşadığını gösterir. Parasız kaldığını görmek aynı zamanda istenilen hedefe ulaşmak için gerekli becerilerinin eksik olduğunu veya becerilerini tam kullanmadığını, kullanamadığını simgeler. Bu konuda rüyada kağıt para görmek sayfasında çok ayrıntılı açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Direğin dibine üzgün bir şekilde çöktüğünüzde yoldan geçenlerin koliye para atmalar ilginç, üstelik siz istemediğiniz halde. Bu durum aslında reel hayatınızda bir şeyleri yanlış yaptığınızı ve bu yüzden işlerinin yolunda gitmediğini göstermekte; sana yardım etmek, seni doğru yola sevk etmek isteyen dostlarının sözlerine kulak vermek gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Pahalı Yemekler” için bir yanıt

Rüyada yemek siparişi vermek, pahalı yemek yemek gibi konularda deneyimlerinizi lütfen bu sayfada arkadaşlarla paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir