Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Paket Görmek

Rüyada paket görmek ne demektir?

Rüyamda bir sınıftayım. Bu sınıfta bir de yaşlı kadın var. Kadın zayıftı ama hasta değildi dinç gözüküyordu. Bu yaşlı kadın beni çok seviyormuş. Ama sınıftan ayrılması gerekiyormuş. Sınıftan ayrılırken bana sarılıyor ben de ağlıyorum.

Sonra bana bir paket veriyor. Ağzı kapalı bir dosya şeklinde paket. Ben de sınıftan koridora çıkıyorum orada başını çirkin bir şekilde bağlamış bir bayan görüyorum. Onu uyarıyorum biraz da atışıyorum bu yüzden. Koridordan dışarı çıkıyorum orası da denizmiş. Bir kayık varmış ona binecekmişiz birileriyle. Ama kayığa gitmek için bir tepe var, onu asmak gerekiyormuş. Tepede çok yüksek olmamasına rağmen zorlu gözüküyordu. Bundan sonra uyandım.
Bir süredir işsizim bu yüzden çok sıkıntılıyım. Rüyamın yorumu ne olabilir şimdiden teşekkürler kolay gelsin. 25, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada paket almak yorumu

Vickinlaw selam, gördüğün rüya çok çok değerli, önemli bir rüyadır. Rüyadaki tüm unsurlar birbiri ile inanılmaz derecede uyumlu olup, böyle güçlü rüyalar nadir görülür. Rüyada sınıfta olduğunu görmen önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunu, bu dönemde bazı şeyleri daha iyi anlamaya başladığını temsil ederken sınıfta gördüğün yaşlı bayan ise aslında senin yaşam konusundaki korkularını temsil etmektedir. Ama bu korkular bitiyor ( kadının sınıftan ayrılması) ve rahata ereceksin ( ağlamak rahatlamak demektir )

Rüyada paket görmek sizin yaratıcı enerji, yetenek, gizli güçlerinizi temsil eder. Rüyada paket almak veya paket aldığını görmek, bu belirli bir şeyi satın alma duygularını gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar reel hayatında karşındaki zorluklar, sana engel çıkaran ve öfkelendiren insanlar (bir kadın olması muhtemel) olduğunu simgelemekte ancak sezgilerine güvenip, içinde gelen ses kulak vererek, sabır dua ve gayretle ( kayık burada zorluklarla mücadele için kendini geliştirmen gerektiğini anlatıyor) tüm sıkıntıları aşacağını, gözünde büyüttüğün sıkıntıların aslında aşılması kolay olan şeyler olacağını göreceğini temsil etmek gerekmektedir. Yorumu özetlersek:

  • Şu anda bir takım sıkıntıların var, ancak yaşadığın sıkıntılar kişisel gelişimine katkı yapmış ve bundan ders çıkarmışsın.
  • Hayatındaki sorunları aşmak konusunda korkuların var, bunları aşamayacağını düşünüyorsun.
  • Yapmak istediğin, almak – kavuşmak istediğin şeyler var.
  • Sana engel çıkaran faktörler var, bunları tespit edip, halletmelisin. Gerekirse bazı şeyleri dinlememek gerekebilir.
  • Mantığını kullanırken aynı zamanda duygularının da sesine kulak vermelisin. (bu belki de yüksek maaşlı iş yerine az maaşlı fakat seveceğin bir işi tercih etmek anlamında olabilir. Mantığın yüksek maaşı, duyguların hoşlandığın işi söylüyor olabilir)
  • Karşındaki sorunların çözülemeyecek şeyler olduğuna inanmalısın ve her şeyin iyiye gideceğine inanmalısın
  • Gelişmeleri ileride buraya eklemelisin.

Rüyada paket vermek, paket verdiğini görmek, birini etkilemek, dikkatini çekmek, duygularını yansıtmak anlamına gelir. Rüyada bir şeyi paketlemek rüyayı gören kişinin uyanık yaşamında karşı karşıya olduğu bir sorunu çözmek için çeşitli yaklaşımlar veya çözümler olduğunu gösterir. Rüyada paketlendiğini görmek rüya sahibinden beklenen bir mesaj veya paylaşması gereken bir fikir olduğunu belirtir.

“Rüyada Paket Görmek” için bir yanıt

Cok tesekkurler siz gercekten bu isten anliyorsunuz.Yorumunuz birebir hayatimla ortusuyor.Etkilendim ve bazi seylere isaret ettigini anladim. Cunku karar veremedigim seyler ve korkularim var. Ruyayla amel edilmez ama su anda verecegim kararlari etkileyecek.Allah razi olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir