Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada palet görmek

Rüyada palet görmek neye çıkar?

25 yaşında evliyim, geçen gün rüyamda uçsuz bucaksız bir denizdeyim, büyük bir tahta parçasının üstündeyim, içimde bir korkuyla “eyvah ya köpek balığı çıkarda zarar verirse” diye düşünürken bir ses “korkma üstüne oturduğun kayığa kimse zarar veremez” diyor. Sonra denizde bir köpek balığının yanımdan geçtiğini görüyorum ama sadece sırtındaki üçgen sivri yeri görünüyor, ben bir şey yapmadan hareketsiz bekliyorum, köpek balığı hızla saldırıyor, ben ayaklarımı sudan çıkarırken ayağımdaki paleti koparıp yutuyor, çok korkuyorum “ya ağaımı ısırsaydı” diyorum kendi kendime. Sonra uzun bir süre bir şey olmuyor, köpek balığı geri gelmiyor ve seviniyorum kurtuldum diye. Bu arada denize elimi sokuyorum büyük balık parçası geldi meğer köpek balığı bana saldırdığında ısırdığı palet boğazına takılmış ve balık ölmüş. Rüyamın yorumunuzu merak ediyorum yorumlar mısınız lütfen? teşekkürler.

Rüyada palet görmek yorumu

Hüsniye selam, rüyada köpek balığı görmek öfkeye, düşmanlık duygularına işaret eder ve şiddet anlamı taşır, rüya sahibin karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir. Rüyada köpek balığı saldırısına uğramak bir ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler. Duyduğun ses ise esasında içindeki iyi ve kötü ya da korkulu ve güvenli yanların çatışmasını göstermektedir.

Rüyada yüzme paleti görmek riskli ve son derece tehlikeli bir iş yaptıktan sonra onun keyfini sürmeye ve üzerindeki yükü attıktan sonra büyük bir huzura ermeye delalet eder. Resim paleti görmek rüya sahibinin sanat hayatında başarılı olabileceğini temsil eder ve bu yönünü geliştirmek ya da daha etkin kullanmak gerektiğine delalet eder. Ağaç palet görmek rüyayı gören kişinin söylediği bir yalan bir söz ya da yaptığı hatalı bir iş yüzünden bir sıkıntı çekeceğine sonradan yaptığına pişman olacağına yorulur.

Rüyanın sonunda köpek balığının ayağındaki palet yüzünden ölmesi ise aslında üzerinde aldığın sorumluluğu hakkıyla yerine getirdiğinde üzerindeki korku ve endişenin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir