Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Palmiye Görmek

Rüyada palmiye neye çıkar?

Ben rüyamda bir yola çıkıyordum, sonra bir yokuş gördüm, bu yokuş çamurlu kirliydi, ben “bu yokuşu nasıl çıkacağım” derken yokuştan baştan aşağı siyah giyinimli bir adam beni elimden tutup yokuştan yukarı çıkardı. Sonra yürümeye devam ettim, düz yoldu fakat o düz yol boyunca baştan aşağı sıra sıra siyah giyinimli adamlar vardı. Sonunda yolu bitirip Kabe’ye varıyordum, Kabe’de bir palmiye ağacının altına oturup gölgesinde dinlendim. Yorumunuz için teşekkürler, 25, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada palmiye ağacı görmek yorumu

Saadet merhaba, rüyada yola çıktığını görmek rüyayı gören kişi için yeni başlangıç yapmak işaretidir, yeni bir şeye başlamaya ya da hayatında bazı değişilikler yapmaya işaret eder. Yolun yokuş olması ve yoldaki çamur, sizin yapmayı düşündüğünüz yeni başlangıcın bir çok zoruluk içerdiğini, bunun için aşmanız gereken bir çok engel olduğunu göstermektedir. Ancak siyah elbiseli birinin elinden tutup seni bu yokuştan çıkarması aslında gerçek hayatında bir kariyeri, mevkisi olan, çevresi güçlü birinin desteğini göreceğini ve bu kişinin sana yardım edeceğini anlatmaktadır.

Rüyada Kabeyi görmek en hayırlı rüyalardan biri olup gören kişinin tüm sıkıntılardan kurtulmasına, mutlu, huzurlu yeni bir hayata başlamasına işaret eder.

Rüyada palmiye ağacı görmek sıcaklık sembolüdür ki bu sıcaklık meteorolojik bir sıcak hava özlemi olabileceği gibi aile sıcaklığı gibi duygusal bir beklenti şeklinde de olabilir. Palmiye görülmesi bazen de kişinin sıcak ve güzel bir yere yolculuk yapmak istemesi anlamına da gelir. Kabe de palmiye ağacının altına oturmanız ve palmiye gölgesinde dinlenmeniz arayışlarınız sonunda istediklerinize hayırlısıyla kavuşacağınızı ve bunun sonunda büyük bir huzur ve mutluluk duyacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir