Rüyada Palto Görmek

Rüyada palto görmek neye işaret eder?

Hayırlı Geceler. Rüyamda kuzenimle statta karşılaştık, herkes kısa kolluydu benim içimde sarı yağmurluk gibi bir şey vardı, onun üstünde ise palto vardı ve palto bana sıkıntı vermiyordu. Neyse kuzenle biraz lafladıktan sonra sahaya inmem gerektiğini söyledim. Orada bir kaç arkadaşla sohbet ettikten sonra kuzene baktım bulamadım, sonra İzmir Kordonda sahil kenarında bir kafede yemek yerken arabayla suyun üstünde ilerleyen bir araç gördüm, araç 2 metre kadar ilerledikten sonra araba ön tampon tarafından batmaya başladı, bagaj kısmı havaya geldiğinde kapı açıldı bir adamın çırpındığını gördüm.

Sonra herkes bakarken aklıma bu yaz babamın söylediği bir söz geldi “Eğer bogulacak olursan çevrendeki herkes izler, yardım eden çok az kişi çıkar” demişti. Ben sonra suya atladım, atlayınca kıyıya çekildim, su beni boyluyordu ama su çok yoğundu, biraz çırpındıktan sonra kendime geldim ve yoğun suda zorlana zorlana adamın yanına gittim, adamı tuttuğum zaman adam panik yapmış çırpınmaya devam ediyordu, Adama benim yaptığım gibi ayaklarını çırpmasını söyledim. Ondan sonra kolumu aniden çalıştırdım geriye kulaç atmaya basladım.

Yüzüme biraz su çarptı ama alışkın olduğum için pek etkilenmedim. Adamı bilmiyorum bakmadım, Kıyıya çıktığımızı hatırlamıyorum Ama kıyıya 2-3 metre kala adamı çıkarttılar. Bende kıyıya çıkıp yemek yedim. Galiba neden bana kimse teşekkür etmedi dedikten sonra umursamadım yemeye devam ettim, sonra uyandım internette aradım taradım bir şey bulamadım. Lütfen acıklama yapar mısınız?

Rüyada palto görmek neye yorumlanır?

Rüyada palto görmek genellikle iş hayatı, kariyer konularında mesaj verir ve paltonun rengi, durumuna göre anlamı değişir. Palto giymek iyi bir iş, yüksek bir makam olarak yorumlanır. Yeni palto rüyayı gören kişinin akademisyen olacağına rivayet edilir. Palto kaybetmek yanlış karar verdiğiniz için mal kaybedeceğine işarettir. Eski palto yakın bir arkadaşınızın vefatı anlamına gelir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir